En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

AKDAĞMADENİ BAYRAK AÇTI

Yozgat Haberleri 10.10.2019, 20:24

Türk askerinin Barış Pınarı Harekatına Yozgat’tan bayraklı destek. Akdağmadeni İlçe Belediyesi, ilçede cadde ve sokaklar ayyıldızlı Türk bayrakları ile donatılırken, vatandaşlar Türk askerinden dualarını eksik emiyor.Yozgat’ın Akdağmadeni İlçesi’nden, Türk askerinin sınır ötesinde gerçekleştirdiği Barış Pınarı Hareketine destek olmak amacıyla belediye tarafından ilçe sokakları ayyıldızlı bayraklar donatıldı.

Belediye binası ve ilçenin en yüksek yerine de bayrakların asıldığı ilçede kalpler sınır ötesinde Mehmetçikle birlikte atıyor.

Akdağmadeni meydanında bulunan Merkez Haseki Camii etrafındaki elektrik direklerine asılan bayraklar oluşturduğu muhteşem enstantane ile göz doldurdu.

Belediye Başkanı Nezih Yalçın, ilçeyi 30 Ağustos Zafer Bayramı’ndaki gibi bayraklarla donattıklarını söyledi.
 

 Türk askerinin Barış Pınarı Harekatına Anadolu’nun her yerinden destek çığ gibi büyüyor. Yozgat’ın Akdağmadeni İlçesi’nde de vatandaşlar operasyona destek verirken Akdağmadeni Belediyesi ilçenin her yerini ayyıldızlı bayraklarla donattı.
 
AKDAĞMADENİ BELEDİYE BAŞKANI NEZİH YALÇIN 
Öncelikli olarak böyle bir harekatın emrini veren Cumhurbaşkanımıza bir vatandaş olarak, vatansever olarak canı gönülden teşekkür ediyor şükranlarımı sunuyorum. Onun dışında Barış Pınarı Harekatına katılan ordumuza, vatandaşlarımıza, arka planda çalışan kim varsa her birine canı gönülden teşekkür ediyorum. Mevla ordumuzu muzaffer eylesin. Hiçbir askerimizin ayağına taş değmeden, eline bir diken batmadan bu operasyon sonuçlansın. Oradaki terör unsurları yerle bir edilsin ve bizim askerimiz de inşallah oradaki huzuru, barışı, güvenliği tesis ettikten sonra yurtlarına, yuvalarına görevlerini de hakkıyla ifa etmenin gururu ile tekrar dönsünler inşallah.
Asker ocağına her zaman peygamber ocağı olarak bakmış bir milletin mensuplarıyız. İstiyoruz ki orası o kutsal makamdaki insanlara hangi şekilde destek verebiliriz düşünerek Barış Pınarı Harekatının başladığı günden itibaren belediyemizi, sokaklarımızı sanki  30 Ağustos Zafer Bayramında süslemiş gibi süsleyerek yeni bir zaferin hazırlıklarını yaptık. İnşallah zaferle de taçlanacak. Hareket bittikten sonra oralar inşallah terör unsurlarından temizlendikten sonra sanki bir bayram havası şeklinde Akdağmadeni’nde geniş çaplı kutlamayı da yapacağız.
VATANDAŞ: Çok güzel bir şey oldu Türk insanı hiçbir zaman hiç kimseye boyun eğmemiştir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da çok iyi bir karar verdiğinin, tüm dünyaya da Türk’ün adını duyurduğunu söylemek isterim. Türk bayrağı Türklüğün bir sembolüdür. Bu da bizim gücümüzü gösterir.
VATANDAŞ: Vatana millete hayırlı uğurlu olsun. Allah her şeyin hayırlısını versin. Askerimizin yar ve yardımcısı olsun. Bayrak Türk milletinin sembolüdür. Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır, Toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır.
VATANDAŞ: Bu vatan için hepimiz hazırız. Çok güzel bir hareket. Canımızı vermeye hazırız bu vatan için.
VATANDAŞ: Her zaman hazırız Allah yollarını bahtlarını açık etsin Bayrağımız inşallah yükseklerden aşağı inmez. Başkanımıza teşekkür ediyoruz her yeri bayraklarla donattılar. Vatanımıza milletimizi hayırlı uğurlu olsun.
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@