En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Aynalı kahvede muhabbet bambaşka!

Yozgat Haberleri 07.10.2019, 21:10

Bir bardak sıcak çayın yanında dost muhabbeti ise bambaşka oluyor.

Tarihi mekanda çay içip muhabbet meclisi kuran vatandaşlara aynalı kahvedeki dost meclisini sorduk. Vatandaşlar burada çay içip muhabbet etmenin keyfinin bambaşka olduğunu dile getirdiler.

Vatandaşların aynalı kahvede muhabbet meclisleri ile ilgili görüşleri ise şöyle;

Murat Yılmaz; “Burada sohbet etmek gayet güzel. Buranın kendine özel bir mistik havası var. gelenlerde temiz insanlar”


Halil Karaer; “Burada sohbet muhabbet çok tatlı oluyor. 4 arkadaş bir araya geldiği zaman tadından yenmez. Şeker gibi olur, şeker gibi”

Abdullah Kaymaz:  “35 yıldır buraya gelirim. Arkadaşlarla oturup dertleşiyoruz. Memleket hakkında konuşuyoruz. Siyaset falan konuşmuyoruz. Burada muhabbet güzel oluyor”

Yusuf Sarıkaya; “Arkadaşlarla her gün burada bir araya gelip sohbet ediyoruz. Yoksa burası bir işçi kahvesi amelenin, ustanın toplandığı yer”

Adem Köse; “Gelir insanlar burada çayını içer, sohbet edip muhabbetini yapar. Ayrıca ustaya, işçiye ihtiyacı olan buraya gelir. Vatandaş burada sohbet edip çay içer vakit geçirir. Yıllardır adı var burası bizim değişmez yerimiz. Yozgat’ta ne varsa hepsi burada konuşulur.  

Levent Sargın; “Burası tarihi bir mekan. Buraya yaşlı insanlar gelir, onlarla eskileri konuşuruz. Bilmediklerimizi öğreniriz”

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@