Allah mesut etsin

Allah mesut etsinYozgat’ın tanınmış eşraflarından Gücüyener ailesinin biricik oğulları Yüksel Can, Eren ailesinin biricik kızları Mübeysa ile hayatını birleştirdi.

Gimat Marketler Zinciri ortaklarından Ahmet İhsan ve Zeynep Gücüyener’in oğulları Yüksel, Hülya ve Hüseyin Gücüyener’in kızları Mübeysa ile hafta sonu düzenlenen görkemli bir düğün töreni ile evlendi. 

Gücüyener ve Eren ailelerini bir ömür boyu akraba kılacak düğün töreni geçtiğimiz Cuma günü Sağır Mustafa Ağa Camii’nde okutulan mevlidi şerifle başladı. Aynı gün saat 19.00’da İl Özel İdaresi Sosyal Tesislerinde kına gecesi düzenlendi. Aile efradının katılımı ile gerçekleşen kına gecesinde Yüksel ve Mübeysa çiftinin avuçlarına yakılan kına evlilik yolunda sözleri oldu.

6 Ekim Cumartesi günü Yimpaş AVM Düğün Salonu’nda yapılan düğün töreni görkemli görüntülere sahne oldu. Yemek ikramının ardından yoğun katılımın olduğu düğün töreninde genç çiftin nikah ahitleri gerçekleşti. Genç çiftin nikah şahitliğini yapan Gimat Marketler Zinciri Yönetim Kurulu Başkanı İşadamı Zafer Özışık, Yüksel Can ve Mübeysa Gücüyener çiftine bir ömür boyu mutluluklar dileyerek; “İnşallah iyi günde, kötü günde, zorluklarda bir birinize destek olursunuz. Evlilik çileli bir yol, bu yolculukta bir birinizin yanında olun. Allah mesut ve bahtiyar eylesin” ifadelerini kullandı.

Müzik eşliğinde genç çift ve davetliler gönüllerince eğlendiler.

Biz de Yozgat Çamlık Gazetesi ailesi olarak genç çifte bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz. 

9 Ekim 2018 Salı tarihinde eklendi ve 27887 kez okundu