Allah mesut etsin

Allah mesut etsinAnkara Otobüs terminalinde yıllarca Yozgat’a hizmet eden ve 14 yıl önce vefat eden Behzat Gürbüz’ün torunu Gökhan Gürbüz, hafta sonu düzenlenen görkemli bir düğün töreni ile dünya evine girdi. 

Merhum Gürol Gürbüz’ün oğlu Gökhan Gürbüz, Birdal Ailesi’nin biricik kızları Gökçen ile Grand Ankara Otel’de düzenlenen düğün töreninde hayatını birleştirdi. 

Düğüne ünlü saz sanatçısı Mehmet Erenler, Gimat Grubu Yönetim Kurulu Başkanı İşadamı Zafer Özışık ve ailesi, Gaziantep’in seçkin aileleri ve çok sayıda davetli katıldı. 

Düğün töreninde bir araya gelen Özışık ve Gürbüz aileleri, son nefesine kadar Ankara terminalinden Yozgat’a giden yolculara bilet kesen ve samimi duruşu ile terminalin sevilen simalarından olan merhum Behsat Gürbüz ile birlikte, o dönem otobüs işletmeciliği yapan ve hayırsever kimliğinden dolayı halk arasında “Vakıf Ahmet” olarak bilinen Zafer Turizm sahibi merhum Vakıf Ahmet Özışık ile birlikte vefat edenleri rahmetle yad etti. Babaanne Türkan  Gürbüz, 30 yaşında vefat eden oğlundan kalan tek hatıra olan torununu evlendirmenin mutluluğunu yaşadı.

Düğün töreni renkli görüntülerle son buldu. 

 Yozgat Çamlık Gazetesi olarak genç çiftlere Allah’tan bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz. 

 

9 Kasım 2018 Cuma tarihinde eklendi ve 20622 kez okundu