Temel tarihi belli oldu

AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, Yozgat’a yapılacak Havaalanının temelinin atılacağı tarihi açıkladı.

Temel tarihi belli oldu

AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, ihale süresi kesinlik kazandıktan sonra Nisan ayı ile birlikte temelinin atılacağını söyledi.
Kendisini Yozgat’a dair hayalleri olduğunu anlatan Yusuf Başer, “2012 yılında Başbakanımızdan bizlerini havaalanı talebi olmamasına rağmen Başbakanımız o gün Yozgat’a bir tane Havaalanı yapılacak dedi. Yozgat’ta havaalanı ile ilgili ihalemiz bitti. İki şirket aldı beş, on gün sonra kesinleşmiş olacak. İnşallah Nisan ayı ile birlikte havaalanı inşaatını Yozgat’ta başlatmış olacağız” dedi.
SÜT’E 
35 MİLYON BÜTÇE
2018 yılı bütçesinden süt ünitesine para ayrıldığını kaydeden Yusuf Başer, “Et ve Süt Kurumu bünyesinde bulunan süt ünitesinin 2018 yılı yatırım programına 35 milyon lira aktarmak suretiyle süt ünitesini ve tesisini hep beraber yapmış olacağız” diye konuştu 
"BİRİLERİ 
RAHATSIZ OLUYOR"
AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, AK Partinin yaptıkları hizmetleri anlattıklarında birilerinin rahatsız olduğunu söyledi.
Başer, “Diyorlar ki;  Devletin görevi. Devleti görevi idiyse 2002 yılına kadar bu hizmetler neden yapılmadı. AK Parti iktidara geldiği zaman Yozgat’ta bölünmüş yol 43 kilometre idi. 80 yılda 43 kilometre yapılan bir yol var. Bugün Yozgat’ta 355 kilometre bölünmüş yol yapmışız. İnşallah bu yıl Ankara ve Sivas karayolu da tamamlanmış olacak” dedi.

20 Şubat 2018 Salı tarihinde eklendi ve 26635 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız