Afrin'e Yunus Emre desteği

Yunus Emre 8. sınıf öğrencilerinden Elif Rabia Zararsız ve Gülçin Tufan tarafından Afrin operasyonuna katılan Kahraman askerler için başlattığı kampanyada toplanan 1.000 TL tutarındaki nakit para, Mehmetçik Vakfı hesabına yatırdı.

Afrin'e Yunus Emre desteği

Mehmetçik Vakfından gönderilen cevabi teşekkür mektubu, okul müdürü Emrullah Özer, İngilizce öğretmeni Bilgen Can, Türkçe öğretmeni Fatih Çelik ve kampanyayı başlatan öğrenciler tarafından İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı’ya verildi.
Okul yöneticilerine, öğretmenlere, öğrenci ve velilerine çok teşekkür eden Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı, öğrencilerimizin duyarlılıklarının kendisini duygulandırdığını ve ziyadesiyle memnun ettiğini belirterek, Vatanımız Milletimiz ve Bayrağımız için hepimizin canı fedadır. Çocuklarımızın bu değerlerle yetişmesi, geleceğe yönelik umutlarımızı daha da arttırmaktadır. Bu oku-lumuzda, diğer okullarımızda ve toplumumuzda gördüğümüz duyarlılık bizlerin azmi ve motivasyonunu arttırmaktadır. Çocukla-rımızın kök değerlerimize sahip çıkmaları, eğitim süreçlerindeki kazanımlar ve ailelerin katkıları değer duygusunun sonucudur . Bu nedenle evlatlarımızın yetiştirilmesinde emeği geçen tüm eğitimcilere ve velilerimize teşekkür ederim diye konuştu. 
İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı, Yunus Emre Ortaokulu Müdürü Emrullah Özer’e  ve öğrencilere desteklerinden dolayı teşekkür etti. 

 

10 Mart 2018 Cumartesi tarihinde eklendi ve 539 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız