'Gençleri 2019’a hazırlayacağız'

AK Parti Yozgat Gençlik Kolları Başkanı Kazım Emiroğlu Şimşek, 2019 seçimleri için önlerinde yoğun ve önemli bir seçim süreci olduğunu söyledi.

'Gençleri 2019’a hazırlayacağız'

Şimşek, “Yozgat gençliğine bu sürece hazır hale getirmek, bu yoğun tempoya ayak uydurabilecek hale getirmek,  bu sürecin altından kalkabilecek hale getirebilecek bir teşkilat haline getirme ve daha ileriye götürme adına çalışmalarımızı yürütüyoruz. 2019’da ülkemiz için önemli bir seçim yılı. Bizler bunun bilincindeyiz. Buna bağlı olarak çalışmalarımızı şimdiden başlattık. İlçe-lerimizi ziyaret ettik. Daha sonra mahalle ve köy başkanlıkları oluşturacağız. Yozgat’ın gençliğini hızlı bir şekilde 2019’a hazırla-yacağız. Yozgat’ın gençliği 2019 seçimlerinin öneminin farkında ve üzerine ne düşüyorsa yapmaya hazır. Yozgat gençliği adına hayırlı ve güzel çalışmalara imza atmak istiyoruz” dedi.
"YÜZDE 75’İNİ OLUŞTURUYOR"
AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Kazım Emiroğlu Şimşek, göreve geldikten sonra, ilçelere tanışma ziyaret gerçekleştirdiğini söyledi.  
Şimşek Yozgat’ın yüzde 75’inin ilçelerden oluştuğunu belirterek, ilçelerin kendileri için önemli olduğunu kaydetti.
İlçe gençliğine önem verdiklerini dile getiren Kazım Emiroğlu Şimşek, “13 ilçemizi ilçe başkanları ve gençleri ile bir araya geldik” dedi.

10 Mart 2018 Cumartesi tarihinde eklendi ve 684 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız