Bir fabrikadan çok daha öte

Yozgat Votorantim Çimento Fabrikası Genel Müdürü Murat Demirdelen, Yozgat’ta uzun yıllardır bacası tüten, üretim sağlayan bir fabrika olmanın sorumluluğu ile çalıştıklarını dile getirdi.

Bir fabrikadan  çok daha öte

Yozgat Çamlık Gazetesi Sorumlu Yazıişleri Müdürü Tarık Yılmaz, Yozgat’ta uzun yıllar önce gurbetçi işçilerin paraları ile kurulan Yibitaş Yozgat İşçi Birliği İnşaat Malzemesi Sanayi ve Ticaret A.Ş Votorantim Çimento Fabrikası Genelm Müdürü Murat Demirdelen’i makamında ziyaret etti. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Yılmaz, fabrikanın Yozgat için öneminden bahsederek, yürüttükleri başarılı çalışmalardan ötürü teşekkür etti.
Şuan Votorantim Çimento fabrikası ismiyle faaliyet yürüten fabrikanın ülkenin stratejik öneme sahip kuruluşlarından olduğunu dile getiren Yılmaz, fabrika genel müdürü Murat Demirdelen, yöneticiler ve tüm çalışanlarına üretime sağladıkları katkıdan ötürü Yozgatlılar adına teşekkür etti. 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Votorantim Çimento Fabrikası Genel Müdürü Murat Demirdelen de, Yozgat’ta istihdama ve ülke ekonomisine katkı sağlamanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. 

12 Mart 2018 Pazartesi tarihinde eklendi ve 858 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız