Ankara’da Akdağlılar Osman hocaya emanet

Ankara’da bulunan Yozgat Akdağmadeni Kültür ve Yardımlaşma Derneği 6’ıncı olağan genel kurulu yapıldı. Derneğin başkanı eğitimci Osman Özdemir olurken yönetim kurulu yeniden şekillendi.

Ankara’da Akdağlılar Osman hocaya emanet

Genel kurul 11 Mart Pazar günü saat 12.00’de Mamak İlçesi’nde bulunan Şelale Kına ve Düğün Salonu’nda yapılan genel kurula Haymana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ayhan Can divan başkanlığı yaptı.
Önceki dönemde yapılan faaliyetler yönetim kurulu başkanı Veli Körpe tarafından, denetim kurulu faaliyetleri ise Yusuf Solmaz tarafından okunarak ibra edildi. 
Genel kurulda yönetim kurulu ve denetim kurulu seçimlerinde sunulan yeni listeler oy birliği ile seçildi. Yönetim Kurulu üyelerinin yanında Danışma Kurulu ve YDF üst birlik üyeleri de belirlendi.
Genel kurul sonrasında yeni seçilen Yönetim Kurulu adına söz alan yeni başkan Osman Özdemir "Kucaklayıcı ve bütünleştirici bir anlayışla hareket ederek tüm Akdağlılara ulaşmak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz " diyerek genel kurula katılan üyelere ve önceki yönetim kuruluna teşekkür etti.
Eski Yönetim kurulu adına söz alan Veli Körpe ve Danışma Kurulu üyesi Adnan Serbest de söz alarak oluşan yeni yönetime başarı dileklerini bildirdiler.
YENİ YÖNETİM 
KURULU (Asıl Üyeler)

1-Osman Ozdemir (Eğitimci) 
2-Ali Bozdağ (Belediyeci - Yönetici) 
3-Musa Özdemir (Mali Müşavir) 
4-Bilal Aydın (İş adamı) 
5-Erol Timur (Daire Başkanı) 
6-Sezanur Aykaç (Belediyeci- Yönetici)
7-Yusuf Yazan (İş adamı) 
8-Veysel Doğar (Eğitimci - işadamı) 
9-Fatih Boylu (Memur)
Denetim Kurulu (Asil) 
1- Eyüp Yıldırım 
2- Levent Cengiz 
3- Şenel Sahinkaya
YDF 
ÜST BİRLİK ÜYELERİ 
1- Ayhan Can 
2- Bilal Aydin 
3- Hayrettin Yüksel
4- Hikmet Selvi 
5- Dursun Yararsoy

13 Mart 2018 Salı tarihinde eklendi ve 1403 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız