EĞİTİM HER ŞEYİMİZ

Kısa bir süre önce Yozgat Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Yusuf Yazıcı, Yozgat’ın ekonomik ve sosyal gelişiminin yanı sıra göçün engellemesinde ne önemli unsurun eğitim olduğunu söyledi.

EĞİTİM HER ŞEYİMİZ

Yazıcı; " Bu gerçeği bilerek, mesai mefhumu gözetmeksizin tüm birimleri ile eğitimin kalitesini artırmak için çalışıyoruz” dedi.

Çankırı Milli Eğitim Müdürlüğünden Yozgat Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Yusuf Yazıcı’ya, Yozgat Yenigün Gazetesi Sahibi Zafer Özışık, hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Beraberinde Yenigün Gazetesi Yazıişleri Müdürü Tarık Yılmaz ile birlikte gerçekleştirdiği ziyarette Özışık, Yazıcı’yı yeni görevinden ötürü tebrik etti.
Yozgat’ın topyekun gelişmesi, ekonomik sosyal kalkınmanın hayata geçmesi adına eğitimin önemli bir yer tuttuğunu kaydeden Özışık; “Eğitimin gelişmesinde, kalitenin artmasında elimizden ne geliyorsa seve seve yapmaya hazırız. 
Yeter ki Yozgat’ta eğitim hak ettiği kaliteye ulaşsın. Yeter ki Yozgat çocuğu hak ettiği eğitimi alsan. Bu noktada göreve yeni atanan Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Yazıcı başta olmak üzere tüm eğitim camiasına kolaylıklar diliyor. Her zaman yanlarında olduğumuz belirtmek istiyorum” diye konuştu. 

Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, tüm mesaisini Yozgat eğitiminin gelişip, kalkınması için harcadığını söyledi. 
Yozgat kamuoyunun da desteğini almaktan son derece memnuniyet duyduğunu ifade eden Yazıcı, Özışık’a Yozgat’a ve Yozgat eğitimine verdiği destekten ötürü de teşekkür etti. 

16 Kasım 2017 Perşembe tarihinde eklendi ve 905 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız