Hedef; 170 bin ziyaretçi

Yozgat Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı yarın açılacak. Fuarda 43 yerli 89 firma yer alırken, 624 marka ürününü sergileyecek.

Hedef; 170 bin ziyaretçi

Üç gün açık kalacak olan fuar da çiftçiler modern tarım aletlerini yakından görme fırsatı bulacak. Geçen yıl 128 bin kişinin ziyaret ettiği fuarı bu yıl 170 bin kişinin ziyaret etmesi bekleniyor.
9 İL DE TANITIM 
ÇALIŞMASI YAPTIK 

KOBİ Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Tokat, 9 İl’de fuar için tanıtım çalışması yaptıklarını söyledi.
Tokat, “Fuar öncesinde arkadaşlarımız komşu illerimizin tamamını gezerek, tanıtım çalışması yürüttü. Bu yıl çevre illerden de yüksek bir katılım bekliyoruz” dedi.
ORTAK
DÜZENLİYORUZ

Gıda, Tarım ve Hayvancılık fuarını çiftçi paydaşları ile ortak düzenlediklerini belirten KOBİ Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Tokat, “Ticaret ve Sanayi Odası, Damızlık Sığır Yetiştiricileri  Birliği, Ziraat Odaları, Ticaret Borsası gibi çiftçi paydaşları ile ortaklaşa düzenliyoruz. Onlar üç gün boyunca üyelerini fuara getirip, fuarı görme imkanı sunuyorlar” şeklinde konuştu.
SON TEKNOLOJİYİ 
GÖRÜYORLAR
 
Fuarda çiftçilerin son teknolojik ürünleri görme fırsatı bulduğunu kaydeden Ömer Faruk Tokat, “Fuarlar yeni teknik teknolojilerin tanıtıldığı yerler. Çiftçiler bu fuarlarda  bunları görüyor. Her yıl gelişen teknolojiyi görüyor fuar da buna katkı sağlıyor” ifadelerini kullandı.
TİCARİ KATKI 
SAĞLAYACAK

Fuarın Yozgat’a ticari katkı sağladığını dile getiren Ömer Faruk Tokat, “Fuara 46 tane başka ilden firma katılacak. Bunlar üç gün boyunca Yozgat’ta kalacaklar. Oteller ve Lokantalar dolması ile bu şehre katkı sağlayacak” diye konuştu.
170 BİN ZİYARETÇİ 
HEDEFLİYORUZ

Geçen yıl fuarı 128 bin kişinin ziyaret ettiğini hatırlatan Ömer Faruk Tokat, bu yıl fuarı 170 bin kişinin ziyaret etmesini beklediklerini dile getirdi.

25 Nisan 2018 Çarşamba tarihinde eklendi ve 506 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız