Pansiyonu ziyaret etti

İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı, Milli Eğitim Şube Müdürü Yener Yıldırım ile birlikte Erkek İmam Hatip Lisesi öğrenci pansiyonuna ziyarette bulundu.

Pansiyonu  ziyaret etti

Öğrencilerin kullandıkları ortak alanlar olan mutfak lavabo, yemekhane ve yatakhaneleri gezen Yazıcı, öğrencilerin odalarını da ziyaret ederek onlarla sohbet etti.
İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı, onlara birer boş kağıt vererek hepsinin pansiyon ile alakalı istek ve taleplerini yazmalarını ve ne zaman isterlerse odasına gelip sıkıntılarını paylaşabileceklerini belirtti.
Yazılan istek ve taleplerin hepsinin değerlendireceğini söyleyen Yazıcı öğrencilere “Sizler okuyabilmek için ayrıca bir çaba sarf edip ailenizden uzak bir yerde eğitim almak ve geleceğinizi daha iyi inşa etmek için çaba harcıyorsunuz. Emeklerinizin zayi olmamasını istiyorsanız yüksek bir hedef belirleyip o hedefinizi gerçekleştirmek için gayret gösterip çok çalışmanız gerekli. Umarım hepiniz ileride çok güzel yerlere gelir burada geçirdiğiniz günleri güzel bir anı olarak yâd edersiniz” dedi.

Öğrencilerden alınan talepler okul idaresine gönderilip eksikliklerin giderilmesi için gerekli talimatlar verildi.

18 Kasım 2017 Cumartesi tarihinde eklendi ve 692 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız