Yozgat’ın sanatçı ruhu

Yozgat’ta kısa bir süre önce Keman Sanatçısı Mustafa Koç tarafından kurulan “Sanat Severler Derneği” her kesimden destek görmeye devam ediyor. Dernek, Yozgat’ın sanatsal bakış açısına katkı sağlamak için yola çıktı.

Yozgat’ın sanatçı ruhu

Sanat Severler Derneği Başkanı Mustafa Koç, beraberinde dernek yönetim kurulu üyeleri Canan Şahin, İlknur Özkan, Gülay Boztepe, Meltem Yılmaz ile birlikte Yozgat Valisi Kemal Yurtnaç’ı makamında ziyaret etti. Koç, derneğin kuruluş amacı ve faaliyetleri hakkında bilgi verdi.
Koç, ev sahipliğinden ve samimi yaklaşımından ötürü Vali Kemal Yurtnaç’a teşekkür ederek, “Sizler gibi devlet büyüklerinin sanata destek vermesi, ortaya koydukları bakış açısı bizler için önemli. Bu anlamda bizlere destek olacağını, sanata ve sanatçıya dair yapılan her adımın, her kıvılcımın önemli olduğunu dile getiren Sayın Valimize teşekkür ediyoruz” dedi.
Yozgat Valisi Kemal Yurtnaç da Mustafa Koç ve ekibine, sanata dair bir dernek yapılanması içerisine girdikleri için teşekkür ederek, başarılı olacaklarını inandığını ve her zaman destek vereceğini dile getirdi.
 

14 Mayıs 2018 Pazartesi tarihinde eklendi ve 557 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız