SON VİRAJ!

AK Parti Yozgat Milletvekili aday adayı, işadamı Hasan Doğruyol, 24 Haziran’da yapılacak seçimlerin Türkiye ve Yozgat’ın aydınlık yarınları için son viraj olduğunu belirterek; “Bu virajı hayırlı bir şekilde atlatmak, ülkemizin ve Yozgat’ımızın kalkınma vizyonunda çalışan ekibin içinde yer almak için çıktığım bu yolda, milletimizin feraseti ile yine halk iradesinin tecelli bulacağına inanıyorum” dedi.

SON VİRAJ!

AK Parti Milletvekili aday adayı Hasan Doğruyol, milletvekili adaylarının belirlenmesine az bir zaman kala gazetemize açıklamalarda bulundu. Doğruyol, sürece ilişkin açıklamasında 24 Haziran seçimlerinin Türkiye üzerinde hain planları olan iç ve dış mihrakların oyunlarının bozulacağı seçim olduğunu söyledi.

BU BİR VİRAJDIR

Doğruyol, açıklamasında 24 Haziran’ın Türkiye’nin önündeki tüm engellerin kalkacağı Yozgat ile birlikte tüm ülkede kalkınma hamlesinin başlatılacağı düzlüğe çıkılacak son viraj olarak nitelendirdi.

Bu son virajı emniyetli geçmek adına millet iradesinin bir kez daha sandıklarda tecelli edeceğine olan inancını dile getiren Doğruyol; “Ülkemiz ve Yozgat adına 24 Haziran’da yapılacak seçimlerin son viraj olduğuna inanıyorum. Bu virajı geçmek adına ülkeme hizmet etmek, millet iradesi ile düzlüğe ulaşmak adına bu kutlu yolculukta ben de varım dedim.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ülkemize kazandırdığı vizyonu, Yozgat’ta kalkınma hamlesine dönüştüren Sayın Başbakan Yardımcımız Bekir Bozdağ’ın hizmet kervanında yer almak, bilgi, birikim ve tecrübelerimi paylaşmak istiyorum. Öncelikle dileğim ve duam bu sürecin ülkemiz adına hayırlı bir şekilde sonuçlanmasıdır. Sonrasında verilecek bir görevde üzerime düşen sorumluluğu yerine getirmenin gayretinde olacağımdan kimsenin şüphesi ve kaygısı olmasın” diye konuştu.

16 Mayıs 2018 Çarşamba tarihinde eklendi ve 489 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız