Yozgat Çamlık Tv

Vakit Yozgat Vakti!

AK Parti Yozgat Milletvekili adayları Bekir Bozdağ, Yusuf Başer, Sibel Yıldırım ve İskender Minar, partinin Ankara’daki aday tanıtım töreninde Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte ilk pozlarını verdiler.

Vakit Yozgat Vakti!

AK Parti Yozgat Milletvekili adayları Ankara’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile kamuoyuna tanıtıldı. Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, salondaki partililerce coşkuyla karşılandı. Erdoğan, salondaki partililere eşi ile birlikte karanfil attı. Toplantıya Başbakan Binali Yıldırım, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Bakanlar Kurulu üyeleri, milletvekilleri ve adaylar katıldı.

Tanıtım toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, milletvekili adaylarının tümüne taahhütlerin ve projelerin yer aldığı 360 sayfalık kitabın dağıtıldığını belirterek, "Tüm detaylar orada var. Sizlerden bu perspektifi öncelikle çok iyi hazmetmenizi bunun yanında seçim çevrelerinizdeki vatandaşlarımıza çok iyi anlatmanızı istiyorum. AK Parti milletvekili adayı olmak size çok büyük sorumluluklar yüklüyor. AK Parti milletvekili adayları duruşu, bakışı, anlayışı olan aşkı ve davası olan insanlardır. Sizler aynı zamanda bir büyük medeniyet davasının temsilcisisiniz. Bizler millet olarak bu topraklarda hep güzel başlangıçlar yaptık. İznik’te Selçuklu ile Sögüt’te Osmanlı ile, Ankara’da Cumhuriyetle güzel bir başlangıç yaptık. 1950’de çok partili hayata geçerek güzel bir demokrasi başlangıcı yaptık. 16 yıl önce AK Parti ile demokrasi ve kalkınma yolunda güzel bir başlangıç yaptık. 15 Temmuz’da milletimizle birlikte istiklalimize ve istikbalimize sahip çıkma konusunda güzel bir başlangıç yaptık. Şimdi de 24 Haziran’a yeni yönetim sistemimizle güzel bir başlangıç yapmaya hazırlanıyoruz” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından sırayla illerin adayları sahneye davet edildi. Sıra Yozgat’a geldiğinde AK Parti Yozgat Milletvekili Adayları Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Yusuf Başer, Sibel Yıldırım ve İskender Minar sahneye çıkarak Cumhurbaşkanı Erdoğan ile birlikte davetlileri selamlayarak birlikte fotoğraf çektirdiler.

Ankara'da ki toplantıya AK Parti Yozgat İl Başkanı Celal Köse, Kadın Kolları Başkanı İlknur Ünal ve Gençlik Kolları Başkanı Kazım Emiroğlu Şimşek. AK Parti İlçe Başkanları ile teşkilat üyeleri katıldı.

25 Mayıs 2018 Cuma tarihinde eklendi ve 1115 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız