Yozgat Çamlık Tv

Gururla anlattı

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, AK Parti’nin 6. Olağan Kongresinde konuştu. Erdoğan Yozgat’ta yapılan bir hizmetten gururla bahsetti.

Gururla anlattı

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, "Türkiye'nin sınır güvenliğinin sınır ötesinden başladığı inancı ile yürüttüğümüz operasyonları genişleterek devam ettireceğiz. Özellikle Suriye ve Irak'ta ülkemize yönelen tehditleri ne pahasına olursa olsun kaynağında kurutmakta kararlıyız. Daha önce Cerablus'ta El-Bab'da Afrin’de ne yaptıysak Suruç’tan Cizre'ye kadar olan sınırlarımız boyunca da aynısını yapacağız. Kandil’i ülkemize yönelik terör saldırılarının üssü olmaktan çıkartacak adımları atıyoruz" dedi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, AK Parti’nin 6. Olağan Kongresinde konuştu.

Erdoğan konuşmasında Yozgat Şehir Hastanesinden de bahsederek şunları söyledi:

Şu ana kadar Yozgat, Isparta, Mersin, Adana, Kayseri ve Elazığ Şehir Hastanelerini tamamlayıp hizmete aldık. Ankara Bilkent, Manisa ve Eskişehir Şehir Hastanelerini bu yıl içinde onları da hizmet alıyoruz. İnşaatı süren ve ihale sürecinde olanlarla birlikte toplam 44 bin 409 yatak kapasiteli 31 şehir hastanesini ülkemize kazandırıyoruz" açıklamasında bulundu.

19 Ağustos 2018 Pazar tarihinde eklendi ve 1273 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız