Konu: SGK ve muhtasar

Yozgat SMMM odası Başkanı Ahmet Bulut, Yozgat smmm odası olarak Sgk ve muhtasar birleştirmesi konulu seminer yapılacağını söyledi.

Konu: SGK ve muhtasar

Yozgat SMMM odası Başkanı Ahmet Bulut, Yozgat smmm odası olarak Sgk ve muhtasar birleştirmesi konulu seminerimiz 06 Aralık 2017 Çarşamba günü saat.10 .00‘da Yozgat Belediyesi Kentpark Gençlik Merkezi Konferans  salonun da yapılacağını söyledi.

Bulut, uygulama yeni olduğu  ve  biz mali müşavirlerin  bizzat  uygulayacağı için  il merkezi ve ilçelerde bulunan meslektaşlarımızın ve özel şirket bünyesinde çalışan mali müşavirlerin ve  meslektaşlarımızın bürosunda çalışan büro  elamanlarının katılmaları kendileri için faydalı olacaktır. Bu uygulamayı ilk olarak 01.06.2017 tarihinden itibaren pilot bölge seçilen Kırşehir ilinde uygulanmaya başlandı ve 01.01.2018 tarihinden itibaren ise Türkiye genelinde uygulanmaya başlanacaktır. Kanun ve uygulama hakkında pilot bölge seçilerek 01,06,2017 tarihinden itibaren uygulanmaya başlayan Kırşehir ili olduğu için Yozgat Smmm odası tarafından konu hakkında bilgilendirmesi toplantısı ve  seminer  yapmak üzere Kırşehir Smmm odası başkanı  Özgür Albayrak beyi  ilimize davet ederek meslektaşlarımıza  uygulamanın nasıl  olacağı   hakkında  seminer  verecektir diye konuştu.

6 Aralık 2017 Çarşamba tarihinde eklendi ve 730 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız