Yozgat Çamlık Tv

Traşta yeni tarife

Yozgat Berberler Odası Başkanı Sedat Güneş dövizdeki artışın maliyetlerini arttırdığını belirterek, ücret tarifesinde yaptıkları değişikliği duyurdu.

Traşta yeni tarife

Tarifeyi yenilediklerini belirten Güneş, “Artan girdi maliyetler nedeniyle böyle bir karar almak zorunda kaldık. Esnafımızı düşünmek zorundayız. Çalışmalarımız sonrasında tarifeyi oluşturduk, tüm esnaflarımızın belirlenen fiyatlara riayet etmesini bekliyoruz” dedi. 
“AMACIMIZ HİZMET”
Herkesin tek bir tarifeyi kullanması için mücadele ettiklerini belirten Güneş, “Esnafımızın birlik ve beraberliği için çaba sarf ediyoruz. Sen ben kavgası yaşansın istemiyoruz” dedi.
Yeni ücret tarifesinin uygulamaya geçtiğini ifade eden Güneş,  “saç kesimi 20 lira, sakal tıraşı 10 lira Toplamda ise 30 lira. Bu para çok değil. Ayda 1 defa ya da bir buçuk ayda 1 tıraş oluyorlar. Bir saç ve sakal tıraşı bir buçuk saati buluyor. Çocuk traşı 15 lira, damat traşı 110 lira oldu. Fiyat tarifesine uymayan esnaf arkadaşlarımıza gerekli cezai işlem uygulanacak” diye konuştu. 

 

1 Ekim 2018 Pazartesi tarihinde eklendi ve 2437 kez okundu

YORUMLAR

2 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız
Bozoklu

Şu kadar dolar bozduruna tıraş bedava diye birilerine yalakalık yapan kuaförler ne oldu da dövizden etkilendiniz. Dış mihraklara ders vermek istiyorsanız ey kahraman kuaförler bu zamanda tıraşa zam değil indirim yapacaksınız. biz de sizin babayiğitliğinizi göreceğiz ayda bir değil iki, üç defa tıraşa gelecez tamam mı?

Sedat gunes

Say bozoklu bizler emeyimiz karsilin istiyoruz bizim kimsey yalakalik yapmaya ihtiyacimiz yok sizler meslektaslarimiz vatanimiz esnafimiz seviyorsaniz busekilde haftada birker tras olur esnafimiz sanatkarimiz sevin dirisiniz ucuzculugu seven esnaf sevmeyendir...