Yozgat Çamlık Tv

“Maksat Muhabbet”le Gönüllerde taht kurdu

Yozgat’ın sevilen radyocularından Ömer Kayaaslan’ın her sabah radyo dinleyicisiyle buluştuğu Maksat Muhabbet programı büyük ilgi görüyor. Esprili söylemlerinin yanı sıra güne özel seçtiği konularla da dikkat çeken başarılı radyocu iki saat boyunca dolu dolu bir program gerçekleştiriyor.

“Maksat Muhabbet”le Gönüllerde taht kurdu

Yozgat’ın Yerköy İlçesi’nde bulunan kuruluş tarihi 1993’lü yıllara uzanan Radyo Mastika’nın sevilen sunucularından Ömer Kayaaslan, her sabah Maksat Muhabbet programı ile dinleyiciyle buluşuyor.
Yozgat’ın yetiştirdiği başarılı radyoculardan olan Kayaaslan, profesyonel sunumu ile sadece bir radyocu olmanın yanı sıra örnek bir meslek erbabı olarak da dinleyicinin karşısına çıkıyor.
“GÜNÜ ÖZEL KONULARI DİKKAT ÇEKİYOR”
Maksat Muhabbet programının en dikkat çeken bölümlerinden bir tanesi Ömer Kayaaslan’ın, güne özel seçtiği konular.
Çok sayıda dinleyicinin de mesaj yolu ile katıldığı güne özel konular yurdum insanının da merakını uyandıran bir içeriğe sahip. Akıcı konuşması ve seçtiği konulara olan hakimiyeti ile de dinleyiciye doyurucu bir program sunan Kayaaslan’ın esprili tavrı dinleyici ile yakın diyalog kurmasını sağlıyor.
Yozgat’ın sevilen radyocusu Ömer Kayaaslan, aynı zamanda bacanağı olan Atilla Toköz nam-ı diğer Radyoların Muhtarı ile oynatırken düşündürmeyi başaran Türkiye’nin örnek radyocuları arasında yer alıyor.

15 Ekim 2018 Pazartesi tarihinde eklendi ve 1454 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız