Yozgat Çamlık Tv

Reis’in yanında!

Bilim, Teknoloji ve Yenilik Politikaları Kurulu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Çankaya Köşkü’nde toplandı. Kurul başkan vekilinin belirlendiği toplantıya Yozgatlı başarılı siyasetçi kurul üyesi Dr. Osman Coşkun’da katılması gurur verici bir tablo ortaya çıkardı.

Reis’in yanında!

Türkiye Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında Bilim, Teknoloji ve Yenilik Politikaları Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi.Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki toplantı 1 saat 10 dakika süren toplantıda Başkan Vekilliği görevine TÜBİTAK Başkanı Prof.Hasan Mandal atandı.
Kurul, bu toplantının ardından görevine de başlamış oldu. Kurul üyesi hemşerimiz Dr. Osman Coşkun da bu Çankaya Köşkü’nde 02 Kasım Cuma’dan itibaren çalışmaya başladı.
Bilim, Teknoloji ve Yenilik Politikaları Kurulu, diğer tüm kurulları, bakanlıkları ve kurumları yakından ilgilendiren en önemli kurullardan bir tanesi.
Coşkun, Bilim, Teknoloji ve Yenilik Politikaları Kurul üyeliğinin yanı sıra AK Parti AR-GE Başkan yardımcılığı görevini de yürütecek.
Dr. Osman Coşkun; “Rabbim vatanımıza ve milletimize hayatımın en güzel hizmetlerini bu dönemde nasip etsin inşallah.Milletimize, cumhurbaşkanımıza bizleri mahcup etmesin inşallah” temennisinde bulundu.
 

5 Kasım 2018 Pazartesi tarihinde eklendi ve 806 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız