Yozgat Çamlık Tv

‘LAYIKIYLA YAPIYORUZ’

Yozgatspor 1959 FK Teknik Direktör İbrahim Baş, Ligde her takıma karşı aynı ciddiyetle oynadıklarını söyledi. Baş, işini layıkıyla yapan bir takım olduklarını belirtti.

‘LAYIKIYLA YAPIYORUZ’

Rakip ayırmadıklarını dile getiren İbrahim Baş, “Sadece sahada kendi işini layıkıyla yapan bir takımımız var. Ondan dolayı takımımızla gurur duyuyoruz. Seyircimizle gurur duyuyoruz. Yönetimimizle gurur duyuyoruz. Çünkü bu iş herkesin işin içinde olması gereken bir iş. 6. Haftayı üç puan ile bitirdik. Ama her biten maç geride kalıyor. Çünkü lig bir bütünden oluşuyor. Önümüzde bir Kastamonu maçı var. Çok önemli oda. Amasya’yı bu hafta çok zor durumlara düşüren Kastamonu ile oynayacağız. Belki mağlup oldu ama son dakikalarda yediği gollerle mağlup oldu. İyi bir ekip Kastamonu da. Bu hafta ki maçımızda her hafta olduğu gibi final niteliğinde olan maçlardan bir tanesi. Maç maç düşünüp, maç maç üç puan alıp ligin önce ilk yarısını sonra ligin sonuna doğru inşallah içinde bulunduğumuz güzellikle ulaşırız” dedi.
BENİM EN BÜYÜK GURURUM OLUR
‘Alt yapıdan Yozgat’ın çocuğunu çıkarmak benim en büyük gururum olur’ diyen İbrahim Baş, “Bu gençler ileride Yozgat’ın teminatı olacak. Gerçekten çocuklar bizimle birlikte çalışıyorlar. Gelişim de gösteriyorlar. Bizler böyle bir maçta hem kendilerine güvendik hem de Yozgatlı çocuklarında bu işin içinde olduğunu herkese göstermek istedik. Çocuklarda iyi işler yaptı. O çocukları kazanmak için zaten elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Alt yapımızda Seyit gibi, Kadir gibi nice gençler var onlara da mesaj verdik. Sizde hazır olun her an oynayabilirsiniz diye. Ama şöyle de bir durum da Yozgat’ta bizden şampiyonluk isteniyor. Bu takım şampiyon olursa bu çocuklar için çok daha güzel vitrin olacak” diye konuştu. 
TAKIMLAŞMANIN GÖSTERGESİ
Seyit Ali’nin attığı penaltı golünün çok anlamlı olduğunu vurgulayan İbrahim Baş, “Gol krallığına giden Hüseyin, aynı zamanda takımımızın penaltıcısı Hüseyin penaltı pozisyonunda topu alıp, ligin sonunda belki hanesine yazılacak olan bir tane golü Seyit’e hediye edip, onun kullanmasını istedi. Bu da takımda ne kadar takımlaştık, arkadaşlık olduğunu gösteren güzel bir tablo idi. Çok güzeldi” şeklinde konuştu. (Haber Murat KARATEKİN)

6 Kasım 2018 Salı tarihinde eklendi ve 435 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız