Yozgat Çamlık Tv

Şampiyonluğa inancımız tam

Umut Engelliler Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı oyuncusu Sinan Yılmaz, bu sezon çok iddialı bir takım kurduklarını belirterek, şampiyonluğa inançlarının tam olduğunu söyledi. Yılmaz, sporun kendilerini hem fiziksel olarak hem de psikolojik olarak rahatlattığını belirtti.

Şampiyonluğa inancımız tam

Ayakkabı tamirciliği yaptığını anlatan Sinan Yılmaz, “Basketbola başlamadan önceki hayatımda sadece işe gidip geliyordum. Hayatımız sadece bundan ibaretti. Dernekteki arkadaşların teşviki ile basketbola başladım. 3 sezondur da Umut Engelliler Tekerlekli Sandalye Basketbol takımının formasını giyiyorum” dedi.
Normal sandalye ile basketbol oynadıklarını kaydeden Sinan Yılmaz, “Basketbol oynamaya başlangıçta tekerlekli arabalarla başladık. Bu sporu yapabilmek için özel üretilen tekerlekli sandalyeye ihtiyaç var. Zamanla bizimde oldu. Yeni tekerlekli sandalyelerimiz  daha iyi” diye konuştu.
“SPOR BİZE 
ÇOK İYİ GELİYOR”

Sporun kendilerine çok iyi geldiğini dile getiren Sinan Yılmaz, “Spor bizim için çok önemli. Bize çok iyi geliyor. Antrenmanlarımızda stresimizi atıyoruz” şeklinde konuştu.
“TARAFTAR DESTEĞİ 
İSTİYORUZ”

Bu sezon çok iddialı olduklarını kaydeden Sinan Yılmaz, “Takım olarak bu sezon şampiyonluğa inancımız tam. Bütün şehrin desteğini bekliyoruz. Bizleri iç saha maçlarında yalnız bırakmasınlar. Gelip destek olsunlar” ifadelerini kullandı. (Haber Murat KARATEKİN)

7 Kasım 2018 Çarşamba tarihinde eklendi ve 421 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız