Yozgat Çamlık Tv

DUALARLA AÇILDI

Yozgatlı esnaflardan Haşim Bozkurt’un sahibi olduğu Aytemiz Petrol, düzenlenen törenle hizmete girdi.

DUALARLA AÇILDI

 

Yozgat yeni Cezaevi yolu üzerinde hizmete giren Aytemiz Petrol’ün açılış törenine Yozgat Belediye Başkanı Dr. Kazım Arslan, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sinan Çelik, Müftü yardımcısı Süleyman Eroğlu, AK Parti İl Başkanı Celal Köse, MHP İl Başkanı Ferhat Altan, Gimat Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Özışık, yönetim kurulu üyesi Bekir Tufan, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Kazım Emiroğlu Şimşek, Aytemiz Petrolleri Genel Müdür Yardımcısı Yakup Yazar, saha müdürleri ve çok sayıda esnaf katıldı.


Kesilen kurbanın ardından Müftü Yardımcısı Süleyman Eroğlu, dua etti. Daha sonra katılımcılar açılış kurdelesini kesti. Açılış sonrası davetlilere yemek ikramında bulunuldu. 


Aytemiz Petrol sahibi Haşim Bozkurt, yaklaşık 35 yıldır Yozgat’ta esnaflık yaptığını belirterek; “35 senelik esnafım. 40 gündür satışa başladık ama açılışını bugün düzenledik. Eksikliklerimizi bitirince resmi açılışını yapıyoruz. Bu bölgenin kalkınması açısından ve bu bölgenin böyle bir hizmete ihtiyacı vardı. Gelen müşterilerimizin hepsi teşekkür ediyorlar” dedi.
4 çalışanı ile hizmet veren işletmenin ihtiyacı göre 10 kişiye istihdam sağlayacağını söyleyen Bozkurt, bu anlamlı günde yalnız bırakmayan tüm katılımcılara teşekkür etti. 

8 Kasım 2018 Perşembe tarihinde eklendi ve 611 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız