Yozgat Çamlık Tv

Çayıralan için aday

Yozgat’ın tanınan simalarından Süleyman Kandemir, AK Parti’den Çayıralan Belediye başkan aday adaylığı müracaatında bulundu.

Çayıralan için aday

Çayıralanlı işadamı ve müteşebbislerden olan ve bir süredir özel bir firmada danışmanlık görevini yürüten Süleyman Kandemir, doğup büyüdüğü ilçesinden belediye başkanı olmak için aday adaylığı formunu ilçe başkanı Arif Akpınar’a teslim etti.
1958 yılında Çayıralan’da doğan ve sırasıyla Çayıralan Selçuk İlkokulu, Çayıralan Lisesi ve Yozgat Meslek Yüksek Okulu Hayat Bilimlerinden mezun olan Kandemir, ticaret hayatına 1979 yılında gıda ve sarrafiye işletmeciliği ile başladı. Ticaret hayatında önemli yatırımların altına imza atan Kandemir, halen önemli bir firmada yatırım danışmanlığı görevini yürütüyor. 
Çayıralan İmam Hatip Lisesi Yaptırma Ve Yaşatma Derneği Başkanlığı başta olmak üzere 1979-2018 yılları arasında çeşitli sivil toplum kuruluşlarında başkanlık görevlerinde bulunan ve halen Ensar Vakfı Yozgat Mütevelli Heyeti’nde görev alan Süleyman Kandemir, aday adaylığı sürecine ilişkin şunları söyledi: 
“İş, Özel sektör, sanayi, ticaret, ve sivil toplum örgütlerindeki bilgi ve birikimlerimi siyasi hayatımdaki tecrübelerimi ilçeme yeni proje ve yatırımlarla kalıcı hale gelmesi için 2019 Mart mahalli seçimlerin Ak Partiden Belediye Başkan Adaylığını kazandığımda ilçeme, partime ve ülkeme gücümün yettiği kadar ekip ruhu ile çalışarak eserler bırakma gayretlerimi değerlendirileceğini umuyor hakkımızdaki hayırlı olanları nasip etmesini Cenabı Haktan niyaz ediyorum.”

8 Kasım 2018 Perşembe tarihinde eklendi ve 3497 kez okundu

YORUMLAR

1 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız
Hüseyin

Hayırlı uğurlu olsun hocam yanınızdayız