Yozgat Çamlık Tv

Umutlu’nun aday adayı

Akdağmadeni Umutlu Beldesinden Ali Tek, Umutlu Beldesine AK Partiden Belediye Başkanlığına aday adayı olduğunu açıkladı.

Umutlu’nun aday adayı

Umutlu Beldesi Belediye Başkanlığı aday adaylığı için AK Parti’den başvuruda bulunan ilk isim Ali Tek oldu. Geçtiğimiz Salı günü partinin ilçe binasına gelerek AK Parti Akdağmadeni İlçe Başkanı Önder Gürel’e dosyasını teslim eden Tek, başvuru sonrası yaptığı açıklamada, “31 Mart Pazar günü yapılacak olan Yerel seçimlerde Umutlu Beldesinden Belediye Başkan aday adaylığı başvuru sürecini tamamladım. Hizmet sürecinde görevlendirildiğimde beldeme hizmet etmekten gurur duyacağım.” dedi.
AK Parti adına hizmet etmenin büyük bir şeref olduğunu belirten Tek, “Başvurumuzu Allah hayırlara vesile etsin İnşallah, başvuru ve hizmet sürecimiz partimizin gönlünce olur. Aday adaylığımız süresince AK Partimiz adına sahada olacağımıza güvencimiz tamdır. Beldemize hizmet etmek benim için büyük bir şereftir.” şeklinde konuştu.
ALİ TEK KİMDİR?
1961 doğumlu. İlahiyatçı. 1992-99 yılları arası Akdağmadeni Merkez Haseki Caminde Vaizlik ve İmamlık yaptı. 1999-2004 yıllarında Fazilet Partisinden Umutlu Belediye Başkanlığı yaptı. Evli ve 5 Çocuk babası olup, emeklidir.

8 Kasım 2018 Perşembe tarihinde eklendi ve 1132 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız