Yozgat Çamlık Tv

Daştan’a anlamlı ziyaret

Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sinan Çelik ve yönetim kurulu üyeleri, MÜSİAD Yozgat Şube Başkanı ve Onur Sentetik Yönetim Kurulu Başkanı Ferudun Daştan’ın Akdağmadeni’ndeki işletmesinde ziyaret etti.

Daştan’a anlamlı ziyaret

Kısa bir süre önce Akdağmadeni’nden belediye başkan aday adaylığını açıklayan MÜSİAD Şube Başkanı Ferudun Daştan, Yozgat TSO Başkanı Sinan Çelik ve yönetim kurulu üyelerine, fabrikanın üretim aşamaları hakkında uygulamalı olarak bilgi verdi. Heyete fabrikayı gezdiren Daştan, nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti.
Ziyaret sırasında TSO Başkanı Sinan Çelik, günün anısına Daştan’a şilt verdi.
Yozgat’ın üretim kapasitesi ve ekonomide yaşananlara ilişkin önemli konuların görüşüldüğü ziyarete ilişkin açıklamada bulunan Daştan, şunları söyledi: “Akdağmadeni’ne duyduğumuz sevginin genelinde her zaman Yozgat oldu. Akdağmadeni büyürse Yozgat büyür düsturunu şiar edinmiş bir anlayışın sahibi olduk. Bu anlamda doğduğumuz topraklarda işletmemizin dumanının tütüyor olması bizler için ayrı bir gurur vesilesi. Yozgat’ın önemli meslek kuruluşlarından olan Ticaret ve Sanayi Odası’nın Kıymetli Başkanı Sinan Çelik Beyefendi ve değerli yönetim kurulu üyeleri, ziyaretleri ile bizlere güç verdiler. İşletmemizin üretim aşamaları başta olmak üzere, memleketimize duyduğumuz hizmet aşkını, Yozgatlılık kavramının içinde büyüyen Akdağmadeni duygusunu paylaştık. Verimli bir ziyaret oldu. Nazik ziyaretlerinden ötürü Sayın Çelik ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum. Allah razı olsun” diye konuştu.

17 Kasım 2018 Cumartesi tarihinde eklendi ve 1153 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız