Yozgat Çamlık Tv

‘Sorgun’un hizmetkarı olacağım’

AK Parti Sorgun Belediye Başkan aday adayı Üzeyir Arslan, bu güne kadar ilçesine hizmet etmekten başka bir gayesinin olmadığını belirterek; “Herkesi ve her kesimi kucaklayan bir bakış açısı ve adaletten taviz vermeyen bir düstur ile çalışmalarımı sürdürüp siz değerli Sorgunlu hemşerilerimize verdiğimiz sözü tutarak hizmet çıtasını yükseltmeye çalışacağım. Bu sözden dönmeden ve Allah rızasını gözeterek mesai mefhumu olmadan Sorgun için koşturacağım” dedi.

‘Sorgun’un hizmetkarı olacağım’

Sorgun’da Ticaret ve Sanayi Odası başkanlığı ile önemli hizmetlerin ve yeniliklerin altına imza atan Üzeyir Arslan, 12 Kasım Pazartesi günü AK Parti’den Sorgun Belediye Başkan aday adaylığı müracaatında bulunmuştu.  Arslan’ın müracaatı Sorgun kamuoyunda memnuniyetle karşılanırken, siyaset arenasında da iddialı bir isim olarak ön plana çıktı.
31 Mart 2019 tarihinde çok önemli bir mahalli idareler seçimlerinin yapılacağını söyleyen Arslan; “Kadere iman etmiş insanlar olarak, aziz milletimizin gönlünde taht kurmuş Adalet ve Kalkınma Partimizden gerçek sevdamız, Sorgun İlçemiz adına Belediye Başkanlığı aday adaylığı sürecini en iyi şekilde takip edip, Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Beyefendinin önderliğindeki bu kutlu yürüyüşümüzde en güçlü motivasyonumuzun, hiçbir şahsi hesap içerisine girmeden Sorgunumuza olan vefa borcumuzun ödenmesi olduğunun bilinmesini isterim” ifadelerini kullandı.
“Bölgemizde Partimize gönül veren kadrolarımız başta olmak üzere, Sayın Bakanımız Bekir Bozdağ beyefendi, Milletvekilimiz Yusuf Başer beyefendi ve bugüne kadar görev yapmış olan milletvekillerimizin sergilemiş olduğu uyum ile başarı sağlanmış ve artan bir trend ile bu başarı devam etmektedir” diyen Arslan; “AK Partimizin yerel yönetimlerde görev alan ve çığır açan kıymetli başkan ve yöneticilerimizin de yapmış oldukları hizmetler takdire şayan gıpta edilen çalışmalardır.  Bu süreç içerisinde herkesi ve her kesimi kucaklayan bir bakış açısı ve adaletten taviz vermeyen düsturumuz ile çalışmalarımızı sürdürüp liderimize verdiğimiz sözü tutarak başarı çıtasını yükseltmeye çalışacağız.
Sorunları zamanında ve zemininde analiz edecek, profesyonel bir bakış açısı ile çözüm odaklı çalışacağız. Proje üretecek, yaşanılabilir kent Sorgun imajını zihinlere kazıyacağız. Yerine getiremeyeceğimiz ve yapılmayacak hiçbir şey için söz vermeyecek, söz vermiş isek ölümüne arkasında duracağız. Nasıl partim durmadan dinlenmeden yola devam ediyorsa bizde tüm mesaimizi Sorgunumuz için harcamak adına gece gündüz demeden çalışacağız.
Yozgat’ımız ve sevdamız Sorgunumuza hizmetten başka bir gaye ve amacımız olmadığını belirtir sürecin memleketimize hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan temenni ederim” diye konuştu.  

3 Aralık 2018 Pazartesi tarihinde eklendi ve 799 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız