Yozgat Çamlık Tv

Büyük vefa

Yozgatspor’a gönül veren taraftarlar Başkan Kazım Arslan’ı bağrına bastı. Turhalspor maçı öncesinde Başkan Arslan’ı tribünlere çağıran kırmızı-siyahlı taraftarlar, sevgi gösterisinde bulundu. Taraftarlar, ‘Seviyoruz seni’, ‘Yozgat seninle gurur duyuyor’, ‘Helal olsun sana’, ‘Yozgat’ın Arslan’ı Kazım Arslan’, ‘Başkanım ne olur devam et’, ‘Yozgat’ın başkanı Kazım Arslan’ şeklinde tezahüratlarda bulundular.

Büyük vefa

Yozgatspor 1959 FK Başkanı Kazım Arslan, Yozgatspor taraftarına ve bütün Yozgatlılara teşekkür ettiğini söyledi.
Arslan, “Böyle günde insanlar dostluk ve muhabbeti arıyor. Yozgatspor taraftarları ve burada bulunan Yozgatlılarda dostluğun, muhabbetin, kardeşliğin güzel bir örneğini gösterdiler. Bunlar bizim için önemli. Tabi ki yaptığımız bütün çalışmaları biz Allah rızası için yapıyoruz. Allah’ın rızasını kazanmak için yapıyoruz. Ama tabi ki gönül yapılan bazı çalışmaların takdir edilmesini de istiyor. Bugün bana göre böyle bir sevginin, takdirin tezahüratıdır. Ben çok çok teşekkür ediyorum. İnşallah bu sevgiyi birlikte yaşatarak, Yozgatspor’u bu sene hep birlikte şampiyon edeceğiz. Şampiyonluk sevincini de taraftarımızla yaşayacağız” diye konuştu. 


“DEVAM ETMESİNİ İSTİYORUZ”
Yozgatspor taraftarı Sebahattin Erciyas de, “Kazım bey Memleket için çok şey yaptı. Kendisini seviyoruz. Kulüp başkanlığına da belediye başkanlığına da devam etsin. Bizleri bırakmasın” dedi.


BİZLERİ BIRAKMASIN
‘Sonuna kadar Kazım Arslan’ın arkasındayız’ diyen Enes Karadavut, “Kazım Arslan’ı destekliyoruz arkasındayız onu istiyoruz. Hem Kulüp Başkanı hem de Belediye Başkanı olarak devam etsin” ifadelerini kullandı. 


“HAKSIZLIK YAPTI”
AK Parti’nin Kazım Arslan’a haksızlık yaptığını dile getiren Osman Solmaz da, “Bırakmasını istemiyoruz. Yapılan hizmetleri görüyorsunuz. Yozgat için gerçekten çalıştı. Yozgatspor’a verdiği destek ortada. AK Parti de Kazım Arslan’a haksızlık yaptı” diye konuştu. 

 

4 Aralık 2018 Salı tarihinde eklendi ve 725 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız