Yozgat Çamlık Tv

Köse Pazar esnafını gezdi

Ak Parti Belediye Başkan adayı Celal Köse, her hafta Salı günü kurulan semt pazarını ziyaret ederek, pazarcı esnafının istek ve sorunlarını dinledi.

Köse Pazar esnafını gezdi

Ak Parti’den Belediye Başkan adayı olmasının kendilerini mutlu ettiğini ifade eden pazarcı esnafı Belediye Başkan adayı Celal Köse’ye samimi ve yakın ilgi gösterdi.

Pazara alışveriş yapmaya gelen vatandaşlarla da sohbet eden başkan adayı Celal Köse, sizlerin desteği ile Allah nasip ederde başkan seçildiğim takdirde Yozgat’ımıza, vatandaşlarımıza hizmet etmenin gayreti içinde olacağım. Belediye başkanımız Kazım Arslan’dan devralacağımız bayrağı daha yukarıya taşımak için gece gündüz çalışacaklarını söyledi.

Pazarda evinin mutfak ihtiyaçlarını alan Selim Koçak isimli vatandaş, Ben Ak Parti’ye kurulduğundan beri oy veriyorum. İl başkanımız Celal Köse’nin aday gösterilmesi beni çok mutlu etti. Biz zaten Ak Partiliyiz. Bende 31 Mart’a kadar Celal başkanım için kapı kapı gezerek vatandaşlarımızdan partimize oy vermelerini isteyeceğim. Sonuna kadar Celal başkanımın yanında ve destekçisi olacağım” dedi.

Ramazan Yılmaz isimli vatandaş ise,  Celal Köse’yi esnaflığından beri tanıyorum. Adı bugüne kadar hiçbir şekilde şaibeye karışmamış dürüst bir kardeşimiz. Herkes tarafından da sevilen sayılan birisi. Ak Parti aday konusunda doğru bir seçim yaptı. Belediye başkanımız Kazım Arslan’da güzel hizmetler yaptı inkar edemeyiz. Ama Celal başkanında daha güzel hizmetler yapacağına yürekten inanıyorum. Önemli olan şehrimize hizmet gelsin, yatırım yapılsın, bizlerin sorunları ile ilgilensinler” diye konuştu.

5 Aralık 2018 Çarşamba tarihinde eklendi ve 415 kez okundu

YORUMLAR

1 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız
Kys

ak parti yozgat belediye başkan adayı celal köse'nin yozgatla ilgili sunduğu somut 1 tane projesi var mı? herhangi bir yerde proje sunduğunu duyan oldu mu?