Yozgat Çamlık Tv

Sorgun hocasını buldu

Türkiye Voleybol 1. Ligi takımlarından Sorgun Belediyespor, yeni hocasını buldu. Sarı-siyahlı takım Ümit Terzi’den boşalan antrenörlük görevine Mehmet Şahin’i getirdi.

Sorgun hocasını buldu

Kulüp Başkanı Hikmet Vural, yeni antrenör Mehmet Şahin ile sözleşme imzaladıklarını açıkladı. Vural, yapılan çalışmalar sonucunda takımın başına Mehmet Şahin’in getirilmesinin kararlaştırıldığını belirtti. 
Mehmet Şahin’in oldukça deneyimli ve bu ligleri çok iyi tanıyan bir hoca olduğunu aktaran Hikmet  Vural, “Hocamız bu gün geldi ve kendisi ile resmi sözleşme imzaladık. Sorgun Belediyespor olarak bu yola şampiyonluk parolası çıktık, ancak beklemediğimiz, istemediğimiz şekilde aldığımız bazı yenilgiler sonrasında puan kayıpları yaşadık.  Hedefimizden uzaklaşmadan derhal önlem almamız gerekiyordu, biz de 23 yıllık voleybol deneyimi olan Mehmet Hoca ile anlaştık. Kendisine başarılar diliyoruz” dedi.
MEHMET ŞAHİN KİMDİR?
1968 Yılında Antalya’nın Elmalı ilçesinde doğan Mehmet Şahin, voleybolculuk kariyeri boyunca 150 kez milli formayı giymiş, Manavgat, Gümüşhane Torul, Solhan gibi takımları çalıştırıp, 37 kez şampiyonluk yaşamıştır. 
14 yıldır voleybol antrenörlüğü yapan şahin, geçen yıl çalıştırdığı Solhan Spor ile finale kadar çıkmış, ancak finallerde oynadığı 3 maçtan 1 galibiyet, 2 yenilgi alarak Efeler Ligi kapısından dönmüştü.

 

6 Aralık 2018 Perşembe tarihinde eklendi ve 438 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız