Yozgat Çamlık Tv

19 Ocak Cumartesi günü kamuoyunun huzuruna çıkacaklar AK Parti’de beklenen gün geldi!

AK Parti’de belediye başkan adayları büyük oranda netleşti. 19 Ocak Cumartesi günü aday tanıtım töreni yapılacak, öncesinde adaylar kamuoyuna ilan edilecek.

19 Ocak Cumartesi günü kamuoyunun huzuruna çıkacaklar AK Parti’de beklenen gün geldi!

AK Parti Yozgat Belediye Başkan adayları önümüzdeki iki gün içerisinde kamuoyuna ilan edilecek. Büyük oranda isimlerin netleştiği ve Cumartesi günü Rıza Kayaalp Spor Salonu’nda saat: 14.00'de düzenlenecek aday tanıtım toplantısına ilçe ve belde belediye başkan adayları kamuoyunun huzuruna çıkacak. Tanıtım toplantısının büyük oranda AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatih Şahin’in katılımları ile yapılacağı gelen bilgiler arasında yer aldı. Toplantı saati il başkanlığında oluşturulan komite tarafından Cuma günü kamuoyu ile paylaşılacak.

ADAY LİSTELERİ HAZIR

Yozgat Çamlık Gazetesi Haber Merkezine ulaşan bilgiye göre, Yozgat’ın 13 ilçe ve 36 beldesi için AK Parti Belediye Başkan adayları parti genel merkezi tarafından  bir liste halinde hazırlandı. Cuma günü peyderpey adayların kamuoyuna ilan edileceği gelen bilgiler arasında yer aldı.
Öte yandan ataması yapılan AK Parti İl Başkanı Çelebi Dursun ile Merkez İlçe Başkanı Kürşat Kılıç, yönetim kurulu listeleri ile birlikte parti genel merkezine gidecek.

Not: Aday tanıtım toplantısının adresinde değişiklik olabilir.

9 Ocak 2019 Çarşamba tarihinde eklendi ve 1798 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız