Yozgat Çamlık Tv

‘Değişim bizimle başlayacak’

Cumhuriyet Halk Partisi Baydiğin Belde Belediye Başkan Adayı Mehmet Güneş, partinin beldeden gösterdiği ilk aday. Güneş, Baydiğin Beldesinin üç dönemdim iktidar partisi tarafından yönetildiğini hatırlatarak, beldede parke taşın dışında bir şeyin değişmediğini söyledi.

‘Değişim bizimle başlayacak’

Baydiğin de değişimin kendileri ile başlayacağını dile getiren Mehmet Güneş, “Bizim köyümüz 1992 yılında belediye oldu. O günden bugüne kadar doğru, düzgün bir gelişme olmadı beldemizde. Her seçim döneminde sadece kilit taşı vaat ediyorlar. Bu belediyelik olmayan köylerde de var. Ben bunu değiştirmek için aday oldum. Gençlerimizin geleceği için aday oldum.  ” dedi.
“İŞ VE SOSYAL İMKAN SAĞLAYACAĞIZ”
Seçilmesi halinde belde halkı için iş ve sosyal imkan sağlayacaklarını ifade eden Mehmet Güneş, “Küçükte olsa Belediye adına işletme açıp, belde halkına iş imkanı sunacağız. Sosyal ve kültürel alanlar oluşturacağız. İnsanların boş zamanlarını değerlendireceği, güzel vakit geçireceği alanlar, mekanlar yok. Biz bunları yapacağız. Bizim beldemizde öğretmen dahi kalmıyor. Neden? Sosyal alan yok. Gidip ilçede kalıyorlar” diye konuştu.
“İLK ADAY BENİM”
Cumhuriyet Halk Partisini ilk kez beldede aday gösterdiğini vurgulayan Mehmet Güneş, “İlk adımı biz atıyoruz. Bundan sonra artık Baydiğinlilerin bir alternatifi olacak. Burada da Cumhuriyet Halk Partisi var, diyebilmek istiyoruz” şeklinde konuştu. 
MEHMET GÜNEŞ 
KİMDİR?
Aydıncık İlçesine bağlı Baydiğin Beldesinde dünyaya geldi. İlk, orta ve lise eğitimini Baydiğin de tamamladı. Ankara’da yaşayan Mehmet Güneş, burada inşaat sektöründe faaliyet gösteriyor.  

10 Ocak 2019 Perşembe tarihinde eklendi ve 639 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız