Yozgat Çamlık Tv

5 büyük projesi var!

Boğazlıyan MHP Belediye Başkan adayı İbrahim Tamer, ilçesinin geleceği için 5 büyük projesinin hazır olduğunu söyledi.

5 büyük projesi var!

Yozgat Çamlık Gazetesi’nin seçim sürecinde başlattığı ‘Adaylar Çamlık’ta buluşuyor projesi kapsamında bu günkü aday profili Boğazlıyan ilçesinin MHP’li Belediye Başkan adayı İbrahim Tamer.
Tamer, gazetemize yaptığı açıklamada, ilk olarak kendini tanıttı; “Ben Boğazlıyan ilçesinde doğdum. Çiftçilik ile uğraşıyorum. Çiftliğim var. Hayvancılık ve pancar üretiyorum. Evli ve 1 çocuğum var.”
“ADALET İÇİN ADAY OLDUM”
Tamer, aday olmasının sebebini; “Niçin aday oldum derseniz adaletsizliklerin son bulması için aday oldum” şeklinde açıkladı. 
PROJELERİNDEN BAHSETTİ
5 büyük projesinin hazır olduğunu hatırlatan Tamer; “Şuanda 5 tane çok büyük projelerim var. Ama şuanda tam olarak hazır değil, hazırlayacağım. 3 aylık zaman diliminde şuanda çalışmalarımız devam ediyor. Ev çalışmalarımız var. Meclis üyelerimizi belirleyerek onlarla sokak komiteleri kuracak. Herkes mahalle ve sokağında çalışacak” dedi.
“BOĞAZLIYANLILARA MESAJI VAR”
Tamer, açıklamasında Boğazlıyanlılara şu şekilde mesaj gönderdi: “Boğazlıyan halkımıza mesaj vermek istiyorum. Ben 3 yıl MHP ilçe başkanlığını yaptım. Bu süre zarfında kimse bizden ekmek ya da para istemedi. Herkes arayan çocuğum işsiz, ben işsizim, geçinemiyoruz diye iş istediler. Biz iş vaat ediyoruz. İşsizlere yardımcı olmak istiyoruz. Kodaman ailelerin çocukları ise giriyor. Gariban ailelerin çocukları işe giremiyor. Önceliğimiz gariban ve işe muhtaç insanların işe alınmasında önceliğimiz olacak. Yapmak istediğimiz bu.”

 

10 Ocak 2019 Perşembe tarihinde eklendi ve 610 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız