Yozgat Çamlık Tv

‘Herkes sahip çıkmalı’

Yozgatspor 1959 FK Teknik Direktör İbrahim Baş, taraftardan, yönetimden, basından, içinden Yozgatlılık olan herkesin bu takımı sahip çıkması gerektiğini ifade ederek “Çok güzel bir fırsat yakaladık. Bu fırsatı anlamlı bir sonuca ulaştırmak için hepimizin çok dikkatli olması gerekiyor” dedi.

‘Herkes sahip çıkmalı’

Gazetecilerin 10 Ocak Çalışan gazeteciler gününü kutlayan İbrahim Baş, “Her zaman söylediğimiz gibi işin karı, işin devamlılığı. Birinci yarıdaki performansın ikinci yarıda artarak devam etmesi gerekiyor. Görüyoruz ki Yozgatspor ligde var ve başarılı. Bu Yozgatspor'u biz sezon sonunda final oynayacak Yozgatspor yapmalıyız. Ama finali konuşabilmemiz için önümüzdeki 12 karşılaşmayı tek tek ele alarak, hiçbir rakibi küçümsemeden her maçı 3 puan alınması geren bir maç olarak görerek final noktasına gelinceye kadar bu çocuklardan aynı performansı bekliyorum. Taraftarımızdan, yönetimimizden, basınımızdan hatta ve hata bunlara ilave edecek olursak, Yozgatspor geminin direğini gördü, bizimle ilgili olan içinde Yozgatlılık olan herkesin kesinlikle bu takıma sahip çıkması gerekiyor. Bu iş birkaç kişini yapacağı bir iş değil. Hep birlikte el birliğiyle bu işin üstesinden gelmemiz gerekiyor. Çok güzel bir fırsat yakaladık. Bu fırsatı anlamlı bir sonuca ulaştırmak için hepimizin çok dikkatli olması gerekiyor" dedi.
“ÖZVERİLİ ÇALIŞIYORLAR”
Oyuncuların büyük bir özveri ile çalıştığını belirten İbrahim Baş, “Kendi gücümüze yakın takımlarla üç hazırlık karşılaşması yaptık. Bu karşılaşmalardan iyi performanslar sergileyerek iyi sonuçlar aldık. Oyuncularımız gösterdikleri özveri ile sezonun ikinci yarısı için bize umut verdiler" dedi.

 

11 Ocak 2019 Cuma tarihinde eklendi ve 353 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız