Yozgat Çamlık Tv

‘Üyelerimize her türlü desteği veriyoruz’

Yurt Eğitim Sen Kurucu Genel Başkanı Hakan Çeliksoy, üyelerinin görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavında başarılı olmaları için kurslar düzenlediklerini belirterek, üyelerine her türlü desteği sunmaya devam edeceklerini söyledi.

‘Üyelerimize her türlü desteği veriyoruz’

Yurt Eğitim Sen Kurucu Genel Başkanı Çeliksoy, yaptığı açıklamada, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 09 Aralık 2018 tarihinde3 Bin 490 kişinin memurluk, Bin 814 kişinin de şeflik için başvurusunda bulunduğunu hatırlatarak, boş kadrolar için ise görevde “Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavına” Türkiye genelinde 24 bin kişi başvuru yapıldığını ifade etti. 
YURT Sendikaları olarak üyeleri için çok önem arz eden sınavlara, gerekli bütün yayın ve dokümanlarla kursiyerlerinin hizmetine sunulduğunu vurgulayan Çeliksoy, “Bu kapsamda birçok ilimizde de hazırlık kursları düzenledik. Bu iller arasında Genel Merkezimizin olduğu Yozgat’ımız da vardır. İlimiz genelinde  (Memurluk 32 ve Şeflik 46) boş kadro bulunmaktadır. İl genelinde GYS sınavına giren kişi sayısı 115 kişidir. Bu sayı içerisinde üye sayımız 35 kişidir. Üyelerimizin GYS sınavına daha verimli hazırlanabilmeleri için hazırlık kursuna Sayın İmdat İcik,  İbrahim Yücel ve Uğur Sağlamer, haftada 7 gün, 4 saat ve gerek görüldüğü zaman da ise bu sürelere ilaveler yapılarak derslere katıldı.
Hazırlık kursu verilmesinde emeği geçen Sayın İcik,Sayın Yücel ve Sayın Sağlamer’e Zafer Türk Mutfağında onurlarına akşam yemeği ve Teşekkür Plaketi takdiminde bulunduk. Üyelerimize yönelik faaliyetlerimize bundan sonrada devam edeceğiz.”diye konuştu.

 

11 Ocak 2019 Cuma tarihinde eklendi ve 249 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız