Yozgat Çamlık Tv

Köse’ye sevgi seli

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdüren AK Parti Yozgat Belediye Başkan Adayı Celal Köse vatandaşların yoğun ilgisi karşılanıyor.

Köse’ye sevgi seli

Gördüğü ilgi ve sevginin kendisini son derece mutlu ettiğini anlatan Köse, “Ziyaretlerimizde vatandaşlarımızın samimi ve içten davranışı bizleri son derece mutlu ediyor ve çalışma şevkimizi artırıyor. Halkımızın bu sevgisi ve desteği ile Allah nasip ederse 31 Mart akşamı Yozgat’ımızda yeni bir hizmet anlayışıyla çalışmalara başlayacağız. İlimizin sorunları ve yapılması gerekenler belli. Bu sorunları önceliklerine göre sıralayarak Allah’ın izni ile bir bir çözeceğiz. Vatandaşlarımızın istek ve taleplerini dikkate alarak asla kulak ardı etmeyeceğiz” dedi.

Yozgat halkının huzurlu refah seviyesinin yüksek olmasının en fazla kendilerini mutlu edeceğini anlatan Köse, “Halkımızın refah seviyesi ne kadar yüksek olursa huzur ve mutluluğu o kadar güzel olur. Sosyal belediyeciliğin bir gereği olarak sadece alt yapı ve üst yapı çalışmalarından ziyade sosyal anlamda toplumun her kesiminin faydalanabileceği ticaret hacminin artmasına imkan sağlayacak çalışmalara imza atacağız. Gençlerimiz başta olmak üzere, esnaflarımız ve ilimizin bütün değerlerini kapsayacak onların faydalanabilecekleri alanları oluşturmanın gayreti içerisinde olacağız. Biz bunu başaracağımıza yürekten inanıyoruz. İnşallah bunun çalışmalarına da Allah nasip ederse 31 Mart akşamı başlayacağız. Vatandaşlarımızın  bizlere olan güvencini ve inancını asla boşa çıkarmayacağız” diye konuştu.

11 Ocak 2019 Cuma tarihinde eklendi ve 460 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız