Yozgat Çamlık Tv

İlçe Müftüleri Toplantısı Yapıldı

​İl Müftülüğünün ev sahipliğinde 2019 yılının ilk ilçe müftüleri toplantısı yapıldı. Gerçekleştirilen toplantıya İl Müftüsü Salih Sezik, Müftü Yardımcıları Süleyman Eroğlu, İsmail Karadavut ve on üç İlçe Müftüsü katıldı.

İlçe Müftüleri Toplantısı Yapıldı

İl Müftüsü Salih Sezik Başkanlığında İl Müftülüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantı, İl Müftülüğü ve İlçe Müftülükleri arasında koordinasyonu sağlamak, uygulama birliği oluşturmak, yeni gelişmeleri değerlendirip uygulanacak proje ve yürütülen hizmetler hakkında fikir alışverişinde bulunmak, ayrıca hizmetlerde etkinliği ve verimliliği artırmak amacıyla düzenlendi.

“Gençliğe Değer”

Yapılan toplantıda, “Gençliğe Değer” projesinin tebliğinin yapılması, “Temel Aile Bilinci Eğitimi Projesi” uygulama esaslarının duyurulması,  2018 yılı eylem planı raporunun görüşülmesi ve sonuçlandırılması,  2019 yılı eylem planının hazırlanması ve onayı, Resmi yazışma kurallarının görüşülmesi, mal bildirimi beyanlarının zamanında verilmesi ve kapalı zarf içinde gönderilmesinin görüşülmesi, İdari personele yönelik eğitim seminerinin yapılması, Teftiş sonuç raporlarının en geç 3 ay içerisinde yerine getirilmesi görüşüldü.

Toplantı, Elektronik Belge Yönetim Sistemi (EBYS) semineri ile sona erdi

11 Ocak 2019 Cuma tarihinde eklendi ve 339 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız