Derdimiz Yozgat’ı güçlendirmek

MÜSİAD Yozgat Şube Başkan Emre Karataş, tek dertlerinin Yozgat’ın ticaretini nasıl güçlendirmek olduğunu söyledi.

Derdimiz Yozgat’ı güçlendirmek

Karataş, yönetim kurulu üyelerinde de bunun derdine düşmelerini istedi.

MÜSİAD Yozgat Şube Başkan ve üyeleri tanışma yemeğinde buluştu. Yeni Başkan Emre Karataş ve yönetim kurulu üyeleri arasında işbirliği ve iletişimi geliştirmek için buluşma toplantısı düzenledi. 

MÜSİAD Yozgat Şube Başkanı Emre Karataş, Ferudun Daştan ve yönetim kurulunun MÜSİAD’ı bir yıl önce Yozgat’a kazandırdığını hatırlattı.

Karataş, MÜSİAD’ın Yozgat’ta olmamasının çok büyük bir kayıp olduğunu belirtti.

MÜSİAD’ın büyük bir aile olduğunu dile getiren Emre Karataş, “MÜSİAD bugün güçlü ve etkin bir sermaye platformudur. Türkiye’de 86, Dünyada 85 ülkede 215 irtibat noktasıyla 50 bini aşkın işletmeyi temsil ediyor. Kurucularımızın çizdiği vizyonla yolumuza devam ediyoruz. Çünkü bizim, belirlediğimiz bir hedef var; Türkiye’mizin ve dünyanın her noktasına erişerek, temas etmediğimiz nokta ve insan kalmayana kadar çalışacağız. Biz MÜSİAD olarak, başta üyelerimiz olmak üzere, temasta bulunduğumuz her bir iş insanına bu vizyonu kazandırmak için gayret ediyoruz. Birlikte kazanmak diyoruz; bunun için de bütün projelerimizi ve çalışmalarımızı, birlikte gelişmek, birbirimizi geliştirmek üzerine inşa ediyoruz” dedi.

 

YALNIZ TAŞ DUVAR OLMAZ

‘Ticaret, yalnızca mal alıp satmak ya da para üzerinden ilişki kurmak demek değildir’ diyen Emre Karataş, “Ticaret yapmak, ortaklık yapmak, bir nevi evlilik yapmak gibidir. Bugün, hem hâlihazırda ticaret yapan hem de girişimcilik ruhuna sahip olan ya da bir fikri olan ve yatırımcısıyla buluşmayı amaçlayan iş insanları burada. Nasıl daha geniş kapsamda ve etkin iş birliği sağlarız, Yozgat’ın ticareti nasıl daha da güçlendiririz, derdine düşmeliyiz” diye konuştu.

27 Ocak 2019 Pazar tarihinde eklendi ve 2155 kez okundu

YORUMLAR

1 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız
Kamil Çelik

Yozgat’ın sanayicileri bunlarmıymış şimdi. Bence komik