SP’nin üç yerde adayı belli oldu

Saadet Parti Yozgat, Çekerek ve Sorgun’da Belediye Başkan Adaylarını açıkladı. Parti, Yozgat’ta yeniden İl Başkanı Ziya Koçak’ı aday gösterirken, Sorgun’da Mustafa Salman, Çekerek’te ise Mustafa Alan’ı aday gösterdi.

SP’nin üç yerde adayı belli oldu

Saadet Partisi İl Başkan Yardımcısı Halil Ceylan, Yozgat’ın 14 ilçesi ile 22 beldesinde aday çıkacaklarını söyledi.
Ceylan, “Yozgat il merkezi ile Sorgun ve Çekerek İlçeleri belediye başkan adaylarımız kesinleşti. Genel merkezimiz tarafından onaylandı. Yazıları da tarafımıza tebliğ edildi. Bu kararlara göre Yozgat Merkez belediye başkan adayımız olarak yıllardır partimize emeği geçen, gelinen noktada hiç bir zaman emeğini esirgemeyen 2 dönemdir partimizin il başkanlığını yapan Ziya Koçak seçime dahil olacak. 2 Dönemdir ilçe başkanlığımızı yapan Çekerek İlçe Başkanımız Mustafa Alan Çekerek Belediye Başkan Adayımız olarak seçime girecek. Sorgun Belediye Başkan adayı olarak ise Mustafa Salman seçime dahil olacak" dedi.
“MİLLİ GÖRÜŞÜ 
TERCİH EDECEK”

Yozgatlının Milli Görüşü tercih edeceğini dile getiren Ziya Koçak, “Yozgat'ta milli görüş belediyeciliği anlayışında bir belediyecilik nasip olmadı. Bu kez ümit ediyoruz ve inanıyoruz ki Yozgatlı hemşerilerimiz milli görüş belediyeciliği noktasında bir tercih kullanacaktır. Seçim akşamı Türkiye'nin göbeğinde tüm dünya mazlumlarının beklediği bu ışık Yozgat'tan parlasın istiyoruz. Milli görüş belediyeciliğinde keramet milli görüşün kendi reçetelerindedir. Kendi görüş ve esaslarımız var. Bu esaslarımız doğrultusunda biz istişare ile çalışır her işi istişare ile yaparız. Ülke de ne zaman bir şey açmaza girse milli görüş çare olmuştur. Bu gün Türkiye artık bir çıkmaza gelmiştir. Önümüzde ki yerel seçimlerde inşallah milletimiz yeniden 'Bismillah' diyecek ve Çare var sesine kulak verecektir” diye konuştu

 

9 Şubat 2019 Cumartesi tarihinde eklendi ve 916 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız