Huzur evinin sanatçı ruhu dua bekliyor

Yozgat Alparslan Türkeş Huzurevi'nde kalan KOAH hastası 71 yaşındaki Şükrü Pasinlioğlu, odasına kurduğu küçük tezgah üzerinde cami, saat kulesi, uçak ve Kabe maketi yaparak hünerlerini sergileyen huzur evinin renkli simalarından. Kısa bir süre ince rahatsızlığı artan Pasinlioğlu yoğun bakım ünitesinde yasam mücadelesi veriyor.

Huzur evinin sanatçı ruhu dua bekliyor

Eşi Lütfiye Pasinlioğlu ile birlikte 9 yıldır huzurevinde kalan Şükrü Pasinlioğlu uzun süredir Koah tedavisi görüyordu. Pasinler oğlunun rahatsızlığı artınca yozgat Şehir hastanesi yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındı.

Aile Çalışma ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Abdullah neşeli sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile huzur evinin sanatçı kimliği ile tanınan simalarından Şükrü Pasinlioğlu’na dua istedi.

Neşelinin duygu yüklü mesajı şöyle;

Alparslan Türkeş Huzurevimizin renkli siması Şükrü Pasinlioğlu amcamız yıllardır sürdürdüğü KOAH hastalığı mücadelesine Araştırma Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesinde devam etmekte. Hepinizin duasına ihtiyacı var. Rabbim sağlık ver. Cami, saat kulesi, uçak ve Kabe maketleri Şükrü amcasız ve sahipsiz kalmasın.

9 Şubat 2019 Cumartesi tarihinde eklendi ve 914 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız