Çandırlılar Yenimahalle’de buluştu

Ankara’da yaşayan Çandırlılar, Yenimahalle İlçesinde arabaşı şöleninde bir araya geldi.

Çandırlılar Yenimahalle’de buluştu

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Yozgat Çandır İlçesi Belde ve Köyleri Kültür Dayanışma Derneği’nin Arabaşı yemeğine ev sahipliği yaptı. Başkan Yaşar, Yozgatlılar ile birlikte Arabaşı yuttu.

Yenimahalle Belediyesi Yeni Salonda düzenlenen Arabaşı Şöleni’ne Çandır İlçesi Belde ve Köyleri Kültür Dayanışma Derneği Başkanı İsmet Özbaşı ve çok sayıda hemşehri katıldı.

Başkan Yaşar “Göreve geldiğimiz günden beri Yenimahalle’de hemşehri derneklerine büyük önem verdik. Vatandaşlarımızın birlik ve beraberliğinin devam etmesi, acı ve mutlu gününde bir arada olmasını sağlaması açısından hemşehri dernekleri önemli rol üstlenmektedir. Bu nedenle düzenlenen Arabaşı Şöleni dolayısıyla Yozgatlılarla bir arada olmaktan mutluluk duyuyorum” dedi.

YAŞAR’A TEŞEKKÜR

Yozgat Çandır İlçesi Belde ve Köyleri Kültür Dayanışma Derneği Başkanı ismet Özbaşı, derneklerine verdiği destek için teşekkür ederek, “Hemşehri derneklerine verdiği destek ve sıkıntılarımızı dinleyerek yanımızda durduğu için Başkan Fethi Yaşar’a teşekkür ediyor, yolu her zaman açık olsun diyoruz” şeklinde konuştu.

 

10 Şubat 2019 Pazar tarihinde eklendi ve 549 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız