Yozgat Çamlık Tv

İletişim eğitimleri sürüyor

İl Sağlık Müdürlüğü AR-GE Birimi tarafından yürütülen etkili iletişim teknikleri eğitimleri sürüyor.

İletişim eğitimleri sürüyor

İletişim uzmanı Meltem Yılmaz tarafından verilen eğitimlerin yeni durağı Boğazlıyan oldu. İlçe de çalışan sağlık personellerine günümüzdeki hasta ve çalışan memnuniyetindeki önemi, iletişim becerileri, iletişimde yapılan hatalar, kişiler arası doğru iletişim becerileri anlatıldı.

Öğrenme tasarımlarıyla yapılan eğitimde ekip ruhu ve iletişimin de önemini vurguladıklarını belirten Yılmaz yaptığı açıklamada şunları söyledi; “ Sorgun’da başlamış olduğumuz İletişim Sohbetleri Eğitimlerimizi Boğazlıyan Devlet Hastanemizde de verdik. Birim sorumlularıyla başladığımız eğitimlerimizi daha sonra klinik bazında hastanede, tüm sağlık çalışanlarına vermeyi planlıyoruz.

Öğrenim tasarımlarıyla verdiğimiz eğitimdeki amaçlarımız ilgi çekerek, kalplerde ve beyinlerde bir aydınlanma, farkındalık oluşturabilmek, sahada iletişim liderleriyle halka halka büyüyerek, iletişim kazalarını daha aza indirebilmek. Eğitim modülümüz etkili iletişim, motivasyon, beden dili, ikna edici iletişim, stresle başa çıkma, zor insanlarla iletişim eğitimlerini kapsamaktadır. Her ay düzenli olarak devamı olan eğitimlerle bu süreçleri tamamlayacağız” dedi.

 

28 Şubat 2019 Perşembe tarihinde eklendi ve 1494 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız