Yozgat Çamlık Tv

Yozgatspor iyi yönetiliyor

Yozgatspor 1959 FK Başkanı Kazım Arslan, takımın bugüne kadar iyi yönetildiğini açıkladı.

Yozgatspor iyi yönetiliyor

Arslan, kırmızı siyahlı ekibin önümüzdeki sezonlarda da başarılı bir şekilde yönetileceğinden tüm Yozgatlıların emin olması gerektiğini belirtti.

Yozgatspor için yapılan her iyi işi Yozgatspor'u ve seven kişi ve kurumlarla birlikte yaptıklarını söyleyen Kazım Arslan, bu sezon takımın 3. Lig'e çok yaklaştığını profesyonel ligde de takımı idare edecek bir yönetime sahip olduklarını söyledi.

Yıllardır Yozgatspor'un başarısı için gerek Yozgat Belediyesinin gerek siyasilerin gerekse Yozgatlı iş adamları ve Yozgat halkının elinden geldiğini yaptığını ifade eden Kazım Arslan, "Yozgatspor 1959 FK her zaman iyi idare edilmiştir. Bundan sonrada iyi yönetileceğinden kimsenin şüphesi olmasın. Biz mevcut yönetimimiz ile gönül verdiğimiz Yozgatspor'u profesyonel ligde de en iyi şekilde yönetiriz. Bugüne kadar Yozgatspor'un başarısı için birçok kanaldan yardım talebimiz oldu. Talep ettiğimiz yardımlarında birçoğu olumlu oldu. En son talep ettiğimiz yardımda Cumhurbaşkanı Yardımcımızın girişimleri ile Spor Toto tarafından kulübümüze geldi. 250 bin TL'lik destek bizim Spor Toto'dan aldığımız ilk destek değil, son destekte olmayacak. Sezon başında aynı kurumdan 500 Bin TL' destek almıştık şimdi ise bunun yarısı kadar bir mebla aldık. Yozgatspor'un geleceği için elini taşın altına koyan herkese bugüne kadar nasıl teşekkür ettiysek Cumhurbaşkanı Yardımcımıza da Yozgatspor Yönetimi ve Yozgatspor severler olarak teşekkür ediyoruz" dedi.

 

 

11 Mart 2019 Pazartesi tarihinde eklendi ve 743 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız