Yozgat Çamlık Tv

İbrahim Hoca: ÇOK DiKKATLi OLMALIYIZ

Yozgatspor 1959 FK Teknik Direktörü İbrahim Baş, herkesin, sağduyulu, dikkatli, sabırlı olması gerektiğine dikkat çekti.

İbrahim Hoca: ÇOK DiKKATLi OLMALIYIZ

Baş, “Hepimizin çok dikkatli olması lazım. Bu işi buraya kadar getirdi. Allah’ın izni ile bu saatten sonrada götürmemiz gerekiyor” dedi.
Hiçbir maçın kolay olmadığını daha önce söylediklerini, Kastamonu maçında bunu gördüklerini belirten İbrahim Baş, “Yaklaşık 35 dakika 1-0 geride götürdük. Devreye 1-1 berabere girdik. İkinci yarı tabi rakibin bizim takıma dayanması mümkün değildi. Kaçırdıklarımızı da ilave edersek 7,8 olması lazımdı bu maçın. Çarşambaspor evinde iki puan kaybetti. Pergelin daraldığı bu pozisyonda arayı kapatması artık zor. Şimdi bir tek Ünye kaldı. O da önümüzdeki hafta Kastamonu’ya puan kaybedecek. Ondan sonra Allah’ın izni ile işimiz kolaylaşacak. Ama hiçbir maçımız kolay değil. Burada bizim amacımız bir olmak ama esas amacımız finalde bu takımı üst lige çıkarmak. O yüzden herkesin sağduyulu, dikkatli olması lazım. Sabırlı olması lazım. Hepimizin çok dikkatli olması lazım. Bu işi buraya kadar getirdi. Allah’ın izni ile bu saatten sonrada götürmemiz gerekiyor” dedi. 
(Haber Murat KARATEKİN)

 

13 Mart 2019 Çarşamba tarihinde eklendi ve 650 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız