Yozgat Çamlık Tv

YOZGAT'IN KADERİNİ BİRLİKTE DEĞİŞTİRELİM

MHP Lideri Devlet Bahçeli, yerel seçim çalışmaları kapsamında Yozgat’a geldi. Bahçeli, Cumhuriyet Meydanında düzenlene açık hava toplantısında Yozgatlılara hitap etti.

YOZGAT'IN KADERİNİ BİRLİKTE DEĞİŞTİRELİM

MHP ile kucaklaşma zamanın geldiğini dile getiren Devlet Bahçeli, “Sırt sırta olalım. Yozgat’ın makus tarihini değiştirelim. El birliği yapalım Yozgat’ın kaderini değiştirelim” dedi.
Bahçeli’nin konuşmasının satır başları ise şöyle: 

Bahçeli’nin konuşmasının satır başları ise şöyle: 

ÜMİT PINARIDIR

Yozgat ümit pınarıdır, vatandır, bayraktır. Milli ve manevi cevherin damarıdır. 19 gün sonra söz sırası Yozgat’ındır. Yozgat’ın irade ve desteğine talibiz. Yozgat denildi mi akıllara MHP gelir, gönüllere ülkü düşer. 

Yozgat’ın MHP ile kucaklaşma zamanı geldi. Gelin eski dönemlerdeki el ele verelim. Sırt sırta olalım. Yozgat’ın makus tarihini değiştirelim. El birliği yapalım Yozgat’ın kaderini değiştirelim.

Yozgat’ın büyümesine, gelişmesine, kronik sorunlarından kurtuluşuna destek verecek misiniz. Bu defa MHP’nin değerli adaylarını yetkilendirecek misiniz. Mehmet Erdemir  ve diğer adaylarımız hepinize emanetimizdir.

BİZİMLE GİDERECEK

İnanıyorum ki Yozgat bu sefer MHP diyecektir Yozgat MHP’de buluşacak, özlemlerini MHP ile gidecektir. Yozgat emaneti ehline teslim edecektir. İnancım budur. 

OMUZ OMUZA YÜRÜYORUZ 

Yozgat güvenilir bir irade ile önümüzdeki 5 yıl güvenle yönetilecektir. Bir ilçe de ittifak yapsak da söylemlerimiz cumhur ittifakının doğasına bire bir ve uygun olacaktır. AK Partili kardeşlerimizle omuz omuza yürüyoruz. Ayrımız gayrımız yok. Yozgat’ta zillete yer yoktur, umut yoktur, icazet asla olmayacaktır.

ÖNCEKİLERDEN FARKLI

Yerel seçimler hayati derece de önemlidir. Bundan önceki seçimlerden farklıdır. 31 Mart seçimleri beka seçimlerdir. 

YOZGAT’TA BARINMAZ

24 Haziran seçimlerinin rövanşını almak isteyenler el ovuşturuyor. Türkiye’nin güçlenmesinden rahatsız olanlar. Her çürüğe tevessül ediyor. Huzur ve refahı çok görenler pusuda. Hepsini görüyor, hepsini biliyor, alayını tanıyoruz. Çok şükür bunların tekerine çomak sokuyor, hepsinin birden uykularını kaçırıyorsunuz. Bozok’un yiğit evlatlarına karanlık sökmez. Zillet burada dikiş tutamaz, kök bulamaz. Yozgat’ta ihanet asla barınmaz. 

SÖZ ALDI 

Mehmet Erdemir’e oy verecek misiniz? MHP’ye sahip çıkacak mısınız? Bu evetler gücümüze güç katıyor. Yozgat’ta zillete öyle bir ders verin ki kaçacak yer arasınlar. 31 Mart’ta mührü öyle vurun ki 1 Nisan’da kendilerine gelmesinler. 

 

AİLE OLACAĞIZ

MHP Belediye Başkan Adayı Mehmet Erdemir, 15 yıldır iktidar partisi Belediyelerinin Yozgat ve ilçelerinde hiçbir şeyi değiştirmediğini söyledi.

Erdemir, “31 Mart’ta bizleri yalnız bırakmayacağınıza inancım tamdır. Sizler iyi bir abi, kardeş olcağız. Sizlere aile olacağız. Sizleri mutla etmeden bizlere gülmek haram olsun. Yozgat ve ilçelerine üç hilalli bayrağı dikeceğiz. 31 Mart’tan sonra Yozgat’a bahar gelecek. 

Yozgatlı bıktı, usandı, artık değişim istiyor. 15 yıllık iktidar döneminde Yozgat ve ilçelerinde hiçbir şey değişmedi. Yozgat’ın ekonomisi geriye gitti, insanları göçtü. Bizlere sahip çıkın. Değiştirmeden mutlu olamayacağız, huzura eremeyeceğiz” ifadelerine yer verdi.

13 Mart 2019 Çarşamba tarihinde eklendi ve 709 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız