Yozgat Çamlık Tv

Her ortamda çözüm için uğraşıyoruz

Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, her ortamda sorunların çözümü için uğraştıklarını söyledi.

Her ortamda çözüm için uğraşıyoruz

Yalçın, “Bir tek amaç güdüyoruz. Sorunları çözülmüş, iş huzuru iç huzuruna yansıyan, eşi ile işi arasında tercihe zorlanmayan, ekonomik anlamda darlanmayan kamu görevlisi fotoğrafıdır” dedi.

Memur-Sen Yozgat İl temsilciliğinin ‘Genişletilmiş İl Divan Toplantısı’ yapıldı.

Toplantıya, AK Parti Yozgat Milletvekilleri Bekir Bozdağ, Yusuf Başer, AK Parti İl Başkanı Çelebi Dursun, AK Parti Belediye Başkan adayı Celal Köse ve Memur-Sen üyeleri katıldı.

DERDİNİ, DAVASINI SEVİYOR

Yozgat’ın her zaman derdini, davasını sevdiğini aktaran Ali Yalçın, “Teşkilatımızın birlik,beraberlik ve coşkusu görülmeye değerdi.Yozgat her zaman derdini, davasını seviyor ve   moral ve motivasyonunu hiç bir zaman düşürmüyor. Kamu görevlileri olarak çalışma hayatındaki sorunların çözülmesi için örgütleniyor ve örgütlü gücümüzle sorunların çözümü için ter döküyoruz. Örgütlü gücümüzle çözüme kavuşturduğumuz ve kazanım hanesine yazdığımız yüzlerce konu oldu. Fakat hala çözüm bekleyen onlarca konumuz var. KİK Toplantılarında, KPDK’da,Toplu Sözleşme Masasında ve her ortamda sorunların çözümü için uğraşıyor ve bir tek amaç güdüyoruz. Sorunları çözülmüş,iş huzuru iç huzuruna yansıyan,eşi ile işi arasında tercihe zorlanmayan,ekonomik anlamda darlanmayan kamu görevlisi fotoğrafıdır” dedi.

13 Mart 2019 Çarşamba tarihinde eklendi ve 471 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız