Yozgat Çamlık Tv

Şampiyonluk turunu beraber atalım

Yozgat Bozokspor Kulüp Başkanı Cenker Doğan, ligin bitimine üç hafta kala Cumartesi günü 13.00’de oynanacak olan Yozgat Bozokspor - Rize Güneysu Spor Kulübü maçı sonrasında şampiyonluk turunu atmak istediklerini söyledi

Şampiyonluk turunu beraber atalım

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) binasında basın açıklaması yapan Yozgat Bozokspor Kulüp Başkanı Cenker Doğan, “Bir şehir sadece yol ve kaldırım mıdır? Su ve elektrik midir? Bir şehre ruh vermek nedir? Aidiyet hissi nedir? Aşk ile sevgi ile samimiyetle çalışmak nedir? Afrin’de memleket için beka nöbeti tutan polis kardeşimiz ile Diyarbakır’da görevli memur arkadaşımız ile İstanbul’daki Bursa’daki hemşehrimizi buluşturan ve bunların yüreklerinin aynı anda aynı heyecanla ve büyük bir gururla genç sporcumuz Nuri ile Mito ile beraber atmasını sağlayan ve bu haklı gururu yaşatan takımın adıdır Bozokspor” dedi.

Doğan, “Bozokspor Yozgat’ımıza adeta ruh vermiştir. Hareket kazandırmış, heyecan yaratmıştır. Şimdi süper lige yeniden çıkmamızın arifesinde burada buluştuk. Diyoruz ki; süper lige en çok Bozokspor yakışır. Afrin’den Almanya’dan, Avusturya’dan, Fransa’dan, Hollanda’dan her nerede Yozgatlı varsa bugün artık bu takım onlarındır. Bu işler çilesi bol kişisel kazancı ise olmayan işlerdir. Zaten spor iş değil bir memleket bir sevda bir samimiyet meselesidir. Yozgatsporumuz ve Bozoksporumuzun el ele gönül gönüle bir üst lige çıkmasını heyecanla bekliyoruz. Az kaldı şehrimize çifte şampiyonluk hediye etmek şehrimizi taçlandırmak bizim boynumuzun borcudur. Şampiyonluk günü şehrimizi düğün evine çevirmek de taraftarlarımızın hemşehrilerimizin görevidir. Allah bu çifte mutluluğu memleketimize yaşatmayı nasip etsin” diye konuştu.

MAÇA DAVET ETTİ

Cumartesi günü 13.00’de oynanacak olan Yozgat Bozokspor - Rize Güneysu Spor Kulübü maçına Yozgat halkını davet eden Doğan, “ligin bitimine üç hafta kala Cumartesi günü 13.00’de oynayacağımız Yozgat Bozokspor - Rize Güneysu Spor Kulübü maçı sonrasında şampiyonluk turunu hep birlikte atalım” dedi. 

13 Mart 2019 Çarşamba tarihinde eklendi ve 600 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız