Yozgat Çamlık Tv

Yeterki hafız olsunlar

Yozgat Müftülüğü Bilal Şahin Hafız Kuran Kursu’nda okuyan 60 öğrenci ve Bilal Şahin İlahiyat Fakültesi son sınıf 7 öğrenciye hayırsever işadamı Bilal Şahin çeşitli hediyeler verdi.

Yeterki hafız olsunlar

Hayırsever İşadamı Bilal Şahin, Bilal Şahin Külliyesi içerisinde bulunan Bilal Şahin Hafız Kuran Kursu’nda okuyan 60 hafız erkek öğrenciye takım elbise, ayakkabı, gömlek ve Bilal Şahin İlahiyat Fakültesi son sınıfta okuyan 7 öğrenciye Riyazüs Salihin seti ve tablet hediye etti.

Bilal Şahin Külliyesinde öğrencilere hediyelerini veren İşadamı Bilal Şahin, “hafız olacak olan çocuklarımıza çeşitli hediyeler vermek istedim. Bu nedenle 60 hafız olacak öğrencimize takı elbise, ayakkabı, gömlek ve çeşitli hediyeler verdim. Onların gözlerindeki ışık beni çok mutlu etti. Ayrıca hafız kuran kursunda eğitim gören 15 kız öğrencimizin kol ölçüleri alınarak altın künye yaptırıyorum” dedi.

Kitabımız Kur’an-ı Kerim’i öğrenmeleri benim için ayrı bir güzellik diyen Şahin, “yaşları küçük ama gönülleri büyük olan hafız öğrencilerimiz ne isterse yaparım. Çünkü onlar kitapların en güzeli Kur’an-ı Kerim’i öğreniyorlar. Hafız olarak eğitimlerini tamamlayarak vatanımıza, milletimize hayırlı evlatlar olacaklar” diye konuştu.

7 ÖĞRENCİYE HEDİYE VERDİ

Bilal Şahin Hafız Kuran Kursu’nda okuyan 60 öğrenci için düzenlenen törene katılan Bilal Şahin İlahiyat Fakültesi son sınıfında okuyan 7 bayan öğrenci de bu hayırlı günde öğrencilerle bir arada oldu.

Program sonunda üniversite son sınıfta okuyan öğrencilerle bir araya gelen Hayırsever İşadamı Bilal Şahin, öğrencilere Riyazüs Salihin seti ve tablet hediye ederek gönüllerini aldı.

13 Mart 2019 Çarşamba tarihinde eklendi ve 839 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız