Yozgat Çamlık Tv

Yozgat’ın ufkunu açacağız

AK Parti Belediye Başkan Adayı Celal Köse, hayata geçirecekleri projeler ile Yozgat’ın ufkunu açacaklarını söyledi.

Yozgat’ın ufkunu açacağız

Köse, ‘Termal Aqua Park Etrafı Düzenleme’ ile ‘Topçu Göleti Mesire Alanı’ projeleri ile Yozgatlının sosyal alan ihtiyacını karşılayacaklarını belirtti.
Bu projeler ile yeşilin ve doğanın bozulmadan vatandaşların piknik yapıp dinlenebileceklerini açıklayan Celal Köse, önceliklerinin vatandaş odaklı hizmet olduğunu dile getirdi. 
‘Topçu Göleti Mesire Alanı’ projesinin detaylarını anlatan Celal Köse, “Vatandaşlarımızın ailesi ve misafirleri ile birlikte piknik yapıp dinlenebileceği, eğlenebileceği, spor yapabileceği, hafta sonu açık alanda güneşin ve yeşilin keyfini çıkarabileceği, içerisinde sosyal tesisleri barındıran ve ücretsiz toplu taşıma imkanının olacağı bir mesire alanını topçu göleti etrafında uygulayıp vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız" dedi.
‘Termal Aqua Park Etrafı Düzenleme’ projesinde de odak noktasının yeşilin ve vatandaş odaklı hizmet olduğunu ifade eden Celal Köse, "Termal Aqua Park önünde ki alanın gerekli proje çalışmaları yapılarak içerisinde sosyal tesislerin bulunduğu bir yeşil alan ve peyzaj düzenlemesini hayata geçireceğiz. Bu projenin de şehrimizin çehresini değiştireceğine inanıyorum. Benim hayalimde yemyeşil alanlar, vatandaşlarımızın çocukları ile zaman geçirecekleri alternatif mesire alanları var" ifadelerini kullandı.

14 Mart 2019 Perşembe tarihinde eklendi ve 698 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız