Yozgat Çamlık Tv

VATANDAŞ SEÇİMİ KONUŞUYOR

Her seçim olduğu gibi bu seçim sürecini de tarafsız ve objektif yayınları ile değerlendiren gazeteniz Çamlık, girilen son virajda seçimi halka soruyor.

VATANDAŞ SEÇİMİ KONUŞUYOR

Kadir Güven:

“Yapılan hizmetlerden memnunuz. Çalışkan, dürüst, proje üreten, iş yapan, memleketin çehresini değiştiren bir Belediye Başkanı istiyoruz” 

İlhan Taşdemir:

“Yapılan hizmetlerden memnunuz. Son 5 yılda yapılan hizmetler güzel. Mevcut Belediye Başkanı devam etmeli” 

Muhsin Taşdemir

“Yozgat’a yapılan hizmetlerden memnunuz. İyi bir Belediye Başkanı görmek isteriz. Hizmet yapan bir Başkan görmek isteriz. Mevcut Belediye Başkanından memnunuz, devam etmesini istiyoruz

Şevket Kızıl

“Yapılan hizmetlerden ben memnun değilim. Ne yaptılar ki memnun olalım. Çalışkan, dürüst, namuslu bir Belediye başkanı isteriz. Milletin derdini dinleyen, azarlamayacak. Oy zamanı herkes birbirini tanıyor, Seçimden sonra kendileri ile görüşemiyoruz” 

Mehmet Akdoğan

“Pek yapılan bir şey yok. Sürekli konuşuluyor ama yapılan hiçbir şey yok. Yozgat hiç gelişmiyor, sürekli yerinde sayıyor.Hizmet yapan, gelen parayı kendisine harcamayan, bir  Belediye Başkanı istiyoruz” 

İsmini Vermek İstemeyen Vatandaş:

“Mevcut Belediye Başkanı gibi bir Belediye Başkanı Yozgat son 30 yılda görmedi. Dürüst, namuslu, bir Belediye Başkanlığı yaptı. Devam etmesini istiyoruz” 

 

14 Mart 2019 Perşembe tarihinde eklendi ve 923 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız